honda legend - strona główna

Pełna wersja: Demontarz Zegarów w KA9
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie ,ma ktoś doświadczenie w tym temacie co i jak zrobić by wyjąć zegary w KA9 ? chcę wymienić żaróweczki,za ni9m coś uszkodzę to wole was zapytać.
(02-14-2018, 2:18 )brother napisał(a): [ -> ]Witajcie ,ma ktoś doświadczenie w tym temacie co i jak  zrobić by wyjąć zegary w KA9 ? chcę wymienić żaróweczki,za ni9m coś uszkodzę to wole was zapytać.

Temat już jest na forum
Temat jest ,ale o tym jakie żaróweczki tam są.
Odnośnie moich zegarów,to ja mam przed liftowe,a mój Legend to po lift ,z VSA i TCS,jak widać poprzednie zegary uległy uszkodzeniu i mam jakąś "hybrydę" bo licznik kilometrów w milach jest.Nie mam kontrolek VSA i TCS,ale żeby nie było nawet kontrolki TCS,co to za zegary ? z angola ? a tarcze przełożyli ze starych zegarów by nie było w milach prędkości ? co o tym sądzicie.
a nie lepiej zakupic zegary od polifta ? są teraz wystawione nawet na jednym z portali w rozsądnej cenie
(02-28-2018, 21:25 )brother napisał(a): [ -> ]Odnośnie moich zegarów,to ja mam przed liftowe,a mój Legend to po lift ,z VSA i TCS,jak widać poprzednie zegary uległy uszkodzeniu i mam jakąś "hybrydę" bo licznik kilometrów w milach jest.Nie mam kontrolek VSA i TCS,ale żeby nie było nawet kontrolki TCS,co to za zegary ? z angola ? a tarcze przełożyli ze starych zegarów by nie było w milach prędkości ? co o tym sądzicie.

Pokaż jak wyglądają.
(02-28-2018, 21:59 )pawelszczecin napisał(a): [ -> ]a nie lepiej zakupic zegary od polifta ? są teraz wystawione nawet na jednym z portali w rozsądnej cenie

Tu masz rację,a na jakim portalu ?