honda legend - strona główna

Pełna wersja: Cewka 3-piny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam kolegów,zakładam ten temat,bo myślę że warto o tym porozmawiać,w moim KA9 mam cewki 3-pinowe,temat ciężki do kupienia,a wiadomo że auta nasze są już wiekowe i powoli cewki mogą mieć przebicia ,wyczuwalne zwłaszcza na LPG,na aukcjach internetowych są cewki 3-pinowe do Hond ,gdzie podają że pasują do wielu modeli ,nawet Legenda,kształt,mocowanie wiadomo inne niż w Legendzie,ale jeżeli długość fajki jest taka sama są 3 piny,to może jednak by funkcjonowały w legendzie,wypowiedzcie się na ten temat proszę.
hej nie ten dział kolego. Cewka TC-22A bo taka występuje w Hondach Legend od 2000-2004 jest 3 pinowa i jeździ w Legendzie i NSX 1 gen.
Dział wybrałem dobry, INNE TECHNICZNE ,ja wiem jakie ja mam cewki,chodzi o przemyślenia ,czy inne cewki 3-pinowe by podeszły np. od Accorda 3.0 ,itd.tam są też cewki 3-pinowe,wiadomo mocowanie inne,dlatego też i oznaczenie inne.cEWKI 3-PINOWE TC-22A są ciężkie do dostania jak wiecie.dla tego założyłem ten temat.
Innej cewki nie zamontujesz. Zarówno Accord 3.0 v6 seria J jak i każdy inny ma inne cewki. Cewa TC-22A to jak wspomniałem Legend KA9 2000-2004 lub NSX.
ok.dziękuje