honda legend - strona główna
Kłaniam się... - Wersja do druku

+- honda legend - strona główna (http://honda-legend.pl)
+-- Dział: Przywitaj się (http://honda-legend.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Jesteś Nowy na forum? Przywitaj się! (http://honda-legend.pl/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Kłaniam się... (/showthread.php?tid=1310)

Strony: 1 2


Kłaniam się... - PORU - 10-12-2012

Kłaniam się wszystkim forumowiczom, przede wszystkim jednak posiadaczom Legend.
Jestem fanem marki "H" i posiadaczem 2 samochodów spod tego znaku -Civic 93'HB i Prelude 91'.
Teraz przyszła kolej na spełnienie kolejnego marzenia z lat młodości -kupno Legendy Ka8.
Tak więc, mam nadzieję do zobaczenia na drodze lub jakimś zgrupowaniu...
Pozdrawiam.


RE: Kłaniam się... - matti5d - 10-12-2012

Czesć, widzę że mamy sporo wspólnego, ja też mam 3 Hondy i jestem ze Sląska Uśmiech

Pozdrawiam i powodzenia w zakupie!


RE: Kłaniam się... - Krzysztov - 10-12-2012

KA8 to świetny wybór. Witaj! Uśmiech


RE: Kłaniam się... - K278 - 10-12-2012

Witam witam... HL coupe ma swój urok


RE: Kłaniam się... - Peter - 10-12-2012

Witam i pozdrawiam.


RE: Kłaniam się... - jarolissimus - 10-12-2012

Witaj. Idziesz dobrym torem. Też miałem Civic'a hb 92 r i Prele III gen rocznik 89.


RE: Kłaniam się... - PORU - 10-13-2012

(10-12-2012, 19:11 )jarolissimus napisał(a): Witaj. Idziesz dobrym torem. Też miałem Civic'a hb 92 r i Prele III gen rocznik 89.

Szczęśliwy
pozostaje jeszcze w przyszłości s2k do pełni szczęścia...

Dziękuję wszystkim za sympatyczne przyjęcie.
Czytając posty i wypowiedzi w innych tematach, sądzę że trafiłem na forum ludzi prezentujacych odpowiednią "klasę" jak na Legend przystało...
Z góry przepraszam na przyszłość, jeśli wygłupię się zadając niewłaściwe pytania zgłębiając temat.
Co prawda Honda to Honda, ale wczytując się w temat legend, szczególnie automatu, znajduję mnóstwo dla mnie nowych rzeczy dot. Hond.


RE: Kłaniam się... - jarolissimus - 10-13-2012

Mi do pełni szczęścia potrzeba NSX-a Uśmiech
(10-13-2012, 3:42 )PORU napisał(a): Czytając posty i wypowiedzi w innych tematach, sądzę że trafiłem na forum ludzi prezentujacych odpowiednią "klasę" jak na Legend przystało...
No nie wiem, są różne opinie Uśmiech


RE: Kłaniam się... - PORU - 10-13-2012

(10-13-2012, 6:50 )jarolissimus napisał(a): Mi do pełni szczęścia potrzeba NSX-a Uśmiech
(10-13-2012, 3:42 )PORU napisał(a): Czytając posty i wypowiedzi w innych tematach, sądzę że trafiłem na forum ludzi prezentujacych odpowiednią "klasę" jak na Legend przystało...
No nie wiem, są różne opinie Uśmiech
Hmm....NSX... no tak.Ściana
nie pomyślałem, ale pewnie dlatego, że staram się myśleć o samochodach które są w moim zasięgu, no chyba że ceny spadną do max 50tyś. Niestety na to nie liczę.
ale trzymam kciuki że kiedyś do takiej zasiądziesz i będę mógł zasiąść jako pasażer.


RE: Kłaniam się... - Legend95 - 10-13-2012

Witam na forum!

rozbawiłeś mnie z tym poziomem, coś w tym jest-skuteczni moderatorzy Duży uśmiech

Takie wozy jak NSX w niedalekiej przyszłoci będą tylko drożeć, aby osiągnąć ceny eksponatów kolekcjonerskich. Lepszy moment na NSX raczej się nie trafi, idę po kredyt Duży uśmiech