honda legend - strona główna
Wyświetlacz stanu licznika - Wersja do druku

+- honda legend - strona główna (http://honda-legend.pl)
+-- Dział: Honda Legend (http://honda-legend.pl/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Dział: Honda Legend KA9 (http://honda-legend.pl/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: Wyświetlacz stanu licznika (/showthread.php?tid=2050)

Strony: 1 2 3


Wyświetlacz stanu licznika - erwincichy89 - 12-05-2013

Koledzy problem mam tego typy ponieważ coraz częsciej zanika mi wyświetlacz stanu licznika poprostu gasnie jak mocniej "walne" w licznik od góry to zaświeci sie i działa może ktoś miał z tym do czynienia? i czy cieżko jest dostać sie do licznika od tyłu może poprostu jakas kosta z tyłu nie łaczy dobrze. Uśmiech z Góry dzięki


RE: Wyświetlacz stanu licznika - erwincichy89 - 12-12-2013

Jest odzewJęzyk haha


RE: Wyświetlacz stanu licznika - pawelszczecin - 12-12-2013

ja w swoim poliftowym KA9 chciałem się dobrać do licznika. ale nie mam narazie potrzeby. napewno masz 2 śrubki przy liczniku zapewne będą tez inne pod kierownica. popróbuj nic raczej nie połamiesz. Na moje oko może delikatnie rozłączyła się kostka od zegarów.


RE: Wyświetlacz stanu licznika - erwincichy89 - 12-13-2013

No dziękiUśmiech jak bedzie troszku cieplej bedziemy podejmować próbęUśmiech


RE: Wyświetlacz stanu licznika - ManiacHST - 12-15-2013

(12-13-2013, 8:22 )erwincichy89 napisał(a): No dziękiUśmiech jak bedzie troszku cieplej bedziemy podejmować próbęUśmiech

Musisz wyciągnąć zegary, nie jest to skomplikowane, potrzebne będą śrubokręty typu 'philips' długi i krótki. Teraz pytanie nie świecą się całe zegary czy tylko ich część? Jak całość poruszaj,wypnij i wetknij na nowo ewentualnie przeczyść miejsca styku papierem ściernym 600-1200 tylko z umiarem. A jeżeli nie świeci ci się któryś kawałek zegarów to odkręć i dokręć z powrotem śrubki stykające i trzymające 2 połówki zegarów nie pamiętam jest ich między 10 a 15 i luzuj tylko te co nie łączą.


RE: Wyświetlacz stanu licznika - psh - 12-16-2013

To zbieg okoliczności. Kupiłem legenda KA9 poliftowego wczoraj i też nie świeci się wogóle ten wyświetlacz pokazujący stan licznika, przebiegi dzienne i tam chyba jeszcze temperatura jest. Pozostałe podświetlenie i kontrolki świecą normalnie. Czytałem, że mogła spalić się żaróweczka. Mam tylko nadzieje że gość od którego kupiłem auto nie próbował kręcić przy przebiegu i czegoś tam nie skaszanił.


RE: Wyświetlacz stanu licznika - K278 - 12-16-2013

po kilku(nastu) latach żarówki potrafią się przepalać


RE: Wyświetlacz stanu licznika - erwincichy89 - 12-16-2013

U mnie aktualnie działa czasem się wyłączy ale jak uderzec mocniej reka od góry w kokpit to działa Uśmiech


RE: Wyświetlacz stanu licznika - K278 - 12-17-2013

przelotować i będzie grało


RE: Wyświetlacz stanu licznika - iparts - 12-20-2013

To lepiej nie uderzaj bo jeszcze wygaśnie całkowicie i będzie większy problem, bo teraz to chyba po prostu coś nie łączy. Rozkręć i dostosuj się do tego co pisali koledzy wyżej, poprzecieraj styki, posprawdzaj przewody, wtyczki i powinno świecić Uśmiech