honda legend - strona główna
Honda Legend KA9 by SobeeH - Wersja do druku

+- honda legend - strona główna (http://honda-legend.pl)
+-- Dział: Nasze Auta (http://honda-legend.pl/forumdisplay.php?fid=53)
+--- Dział: Samochody Honda/Acura Legend/RL (http://honda-legend.pl/forumdisplay.php?fid=44)
+--- Wątek: Honda Legend KA9 by SobeeH (/showthread.php?tid=3144)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


RE: Honda Legend KA9 by SobeeH - kowal - 06-24-2016

Maska bez sprysków już na tym etapie robi wrażenie.
Gdyby tak jeszcze listwy boczne potraktować podobnie...


RE: Honda Legend KA9 by SobeeH - jurkiel - 06-24-2016

A co z tylną tablicą rejestracyjną - bo widze że standardowy wymiar został?

Powiedz jako że cały kolor dość drastycznie zmieniasz - to jaki masz plan na wnęki szyberdachu , drzwi, klapy tylnej - zostają czarne ? a szyba czołowa też zostawiasz do malowania ?


RE: Honda Legend KA9 by SobeeH - SobeeH - 06-24-2016

jurkiel, kolor zostanie zmieniony ale na tyle delikatnie, że wnęki zostają w oryginale. Dziś jeśli mi się uda zrobić zdjęcie to wrzucę próbkę koloru.

Odcień oryginalny ale perła zmieniona na czerwoną.

Co do tablicy rejestracyjnej to będzie US zamontowana w customowej blendzie teraz blenda nie jest zamontowana po prostu Oczko

Szyba zostaje, przejście zniknie pod uszczelką, która została zdjęta na czas malowania Oczko


RE: Honda Legend KA9 by SobeeH - wlodek1974 - 06-25-2016

No to powiem Ci że jakoś zglupialem że kolor będzie"zielony"?. Z opisów wywnioskowalem że brązowy ten z palety bmw. Ale jak możesz to pokaż próbkę.


RE: Honda Legend KA9 by SobeeH - SobeeH - 06-25-2016

Kolor brązowy z BMW o nazwie Marrakesh Brown jest na felgach.
Kolor budy będzie pozostawiony w miarę zbliżony do oryginalnego ale z podkręconą perłą.


RE: Honda Legend KA9 by SobeeH - SobeeH - 06-27-2016

No i auto już wymalowane <3
Kolor finalny wyszedł na aucie bardziej fioletowy niż w serii co mnie bardzo cieszy Duży uśmiech
W środę odbieram i zabieram się za składanie.

Po Raceism Event auto jedzie do SNB na wycięcie mory na aucie i zabezpieczenie powłoką ceramiczną.
Teraz już czekam tylko na airride Uśmiech
Przygotowania:
[Obrazek: RuHsHQH.jpg]
Odcień lakieru:
[Obrazek: 2yiRQxR.jpg]
Kolor bez klaru:
[Obrazek: wBPUsCJ.jpg]
[Obrazek: kiUSf0m.jpg]
Klar na aucie:
[Obrazek: ijpmYOF.jpg]
Tak kolor wygląda na dzień dzisiejszy:
[Obrazek: QruDNxZ.jpg]
[Obrazek: YuxlSta.jpg]

Na aucie jest wylane bardzo dużo klaru więc można śmiało ciąć całą morę bez obaw o przetarcie Duży uśmiech


RE: Honda Legend KA9 by SobeeH - JRA - 06-27-2016

Piękna Legenda! Naprawdę przyjemnie patrzeć na metamorfozę tego auta. Efekt finalny będzie z pewnością powalający!


RE: Honda Legend KA9 by SobeeH - Mateusz - 06-28-2016

Kolor na plus z zaciekawieniem czekam jak pneumatyka siądzie UśmiechPozdro


RE: Honda Legend KA9 by SobeeH - jurkiel - 07-04-2016

Ja byłem przekonany ze Marakesh brown wyląduje na aucie a nie tylko na felach ... już nie mogłem sie doczekać jak by wyglądała "złota " ka9, no ale przy takiej zmianie trzeba by bylo robićwszytkie wnęki a tak faktycznie mogłeś to spokojnie zostawić


RE: Honda Legend KA9 by SobeeH - SobeeH - 07-04-2016

Poza tym, że właśnie musiałbym wszystkie wnęki malować, maskę od spodu, klapę itp to był jeszcze jeden argument...

CENA zabijała...

Jestem obecnym kolorem zachwycony a jeszcze nie jest poddany detailingowi Oczko

Auto się ciągle powoli składa.

Ale też kolejne kwestie ogarniam:

Lampy przód przerabiam na USDM czyli wkładam pomarańczowy odblask po boku i elegancko podświetlam Duży uśmiech
[Obrazek: eldE1ZJ.jpg]
dodatkowo klosze zostaną wypolerowane ponieważ ich stan pozostawia trochę do życzenia.