honda legend - strona główna
Kick-down - jak powinien działać? - Wersja do druku

+- honda legend - strona główna (http://honda-legend.pl)
+-- Dział: Honda Legend (http://honda-legend.pl/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Dział: Honda Legend KA8/KA7 (http://honda-legend.pl/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Wątek: Kick-down - jak powinien działać? (/showthread.php?tid=336)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Re: Kick-down - jak powinien działać? - kaczors18 - 11-06-2009

danielofski napisał(a):a ja nie wiem o co chodzi Zdezorientowanyhock: chyba nie mam żadnego takiego przycisku :x

Niech mi ktoś opisze gdzie takie coś powinno być a już wypasem będzie fotka, nie mniej do tej pory myślałem, że kick-down to efekt zrzucania biegów na niższe po głębszym depnięciu gazu. Czyżby jeszcze jest jakiś przycisk???
W G1 jest on w pedale, przytrzymaj sobie ramię pedału i zobacz że jego koniec się porusza. Po wciśnięciu do końca jeszcze sama końcówka się odchyla.


Re: Kick-down - jak powinien działać? - Victor i Abisal - 11-06-2009

u mnie chyba zepsuty Język nie zredukuje biegu dopóki sprzęgła nie depne i nie powajchuje Język Szczęśliwy a moge mieć cały czas pedał w podłodze :mrgreen:


Re: Kick-down - jak powinien działać? - Givan - 11-06-2009

Oj to sie u Ciebie bardzo zle dzieje :roll: Musisz pilnie jechac do serwisu by Ci naprawili tego manuala Szczęśliwy


Re: Kick-down - jak powinien działać? - Legend95 - 11-07-2009

najprościej to jest go wypiąć z kostki i sprawdzić czy po wciśnięciu jest przejście bo zakładam, że właśnie na takiej zasadzie działa.


Re: Kick-down - jak powinien działać? - Szumki44 - 02-15-2010

klick down wystepuje tylko w automatach Uśmiech i jest po to ze jak jedziesz i depiesz do polowy pedal to autko wkreca sie spokojnie a jak chesz kogos wyprzedzic to pedal w podloge on zrzuca z 4 beigu na 3 badz mozliwie na najnizszy (nawet na 1 ) i ciagnie cala moca Uśmiech z regoly od 4600 do 6500 Uśmiech i tak do konca licznika Uśmiech. on zadziala jedynie gdy pedal leci do konca Uśmiech i przepustnica na maxa otworzonaUśmiech chodzi o ekonomieUśmiech i szybkie wyprzedzanie bo automat nie wie kiedzy chesz jechac na 1 a kiedy na 4 Uśmiech wiec dali klick down Uśmiech i masz jak by to powiedziec buta na dzien dobry :Uśmiech aha przy 50 km /h nie depaj ;p bo rwie ostro do przoduJęzyk ah i ten dzwiek wkrecania sie silnika do tej 5000 Uśmiech


Re: Kick-down - jak powinien działać? - rosomak1983 - 03-19-2010

Jest w skrzyni tryb POWER albo cos takiego???


Re: Kick-down - jak powinien działać? - baltom - 03-20-2010

W tej wypasionej skrzyni mamy aż 4 biegi i hulaj dusza Szczęśliwy
W pewnych modelach występowały tryby : sport, winter, eco, mountain oraz zmiana biegów przy kierownicy - ale to tylko za dopłatą w wiśniowych wersjach coupe przygotowanych dla niemieckiego hrabiostwa.


Re: Kick-down - jak powinien działać? - Legend95 - 03-21-2010

bo to skrzynia enteligentna.

jak się nauczysz się gazem zmieniać biegi to da się oswoić Oczko


Re: Kick-down - jak powinien działać? - Givan - 03-21-2010

I poszalec :twisted: :mrgreen: :mrgreen:


Re: Kick-down - jak powinien działać? - Legend95 - 03-22-2010

4 biegowym zamulaczem...całe szczęście, że serducho jest w miare mocne :mrgreen: