honda legend - strona główna
wrzesniowy spot w środkowej Polsce - Łodz ? - Wersja do druku

+- honda legend - strona główna (http://honda-legend.pl)
+-- Dział: Meetingi (http://honda-legend.pl/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Meetingi (http://honda-legend.pl/forumdisplay.php?fid=37)
+--- Wątek: wrzesniowy spot w środkowej Polsce - Łodz ? (/showthread.php?tid=3508)

Strony: 1 2 3 4


wrzesniowy spot w środkowej Polsce - Łodz ? - jasinski - 08-29-2016

Hej

w wątku Sobeeha wyszło, że moglibyśmy spotkać się jakoś jak ogarnie już aira :Uśmiech
To co, może zbierzemy się ? Ja z Wrocka dojadę do Łodzi w 2 h więc np o 18 mogłbym być na miejscu - może być srodek tygodnia.
Może Wawa dojedzie ?


RE: wrzesniowy spot w środkowej Polsce - Łodz ? - carlos - 08-29-2016

Wstępnie ja się piszę, jechał bym z Warszawy. Termin jest na razie najważniejszy do ustalenia. Jak będzie auto gotowe to wtedy możemy się dokładniej umawiać. Mi by bardziej pasowało aby się spotkać około 20. Aby być wcześniej musiał bym się urwać z pracy. Środek tygodnia lub weekend, byle by nie padało.


RE: wrzesniowy spot w środkowej Polsce - Łodz ? - marcintenisozo - 08-30-2016

Jeśli nie zbiegnie się z moim urlopem, to powinienem być.


RE: wrzesniowy spot w środkowej Polsce - Łodz ? - SobeeH - 08-30-2016

Cześć wszystkim Oczko
moja propozycja:
postaram się zorganizować wjazd do EC1 w Łodzi gdzie na naszym evencie zrobiliśmy pierwszy przystanek:
[Obrazek: 025965_r0_1140.jpg]
miejsce wyjątkowe!
potem można by przejechać grupką na jakieś dobre jedzenie Oczko
zawieszenie wysyłam Mapetowi pod koniec tygodnia Oczko i czas oczekiwania to 2-3 tyg. odbieram zawieszenie i po 2 dniach będzie wszystko latało na bank Oczko także jakoś pod koniec września przewiduje wyjazd Uśmiech
Jeśli ktoś będzie chętny wpaść pogadać i się pośmiać z mojej głupoty, że tak zniszczyłem jeden z wygodniejszych samochodów jakimi jeździłem i posadziłe na ziemi, zapraszam serdecznie Uśmiech


RE: wrzesniowy spot w środkowej Polsce - Łodz ? - marcintenisozo - 08-30-2016

Przed tym budynkiem jest ogólnodostępny parking, więc damy radę.


RE: wrzesniowy spot w środkowej Polsce - Łodz ? - SobeeH - 08-30-2016

mówię o wjeździe przez główny wjazd przez EC1. PArking owszem jest otwarty ale całe EC1 jest ogrodzone aktualnie i nie ma wejścia/wjazdu pewnie z powodu budowy Oczko
z resztą w sumie nie ważne gdzie się zrobi bo w Łodzi jest sporo miejsc wartych odwiedzenia Uśmiech


RE: wrzesniowy spot w środkowej Polsce - Łodz ? - jasinski - 08-30-2016

i żeby bezdotyk był blisko Uśmiech powiem tak - mi we wrzesniu pasuje każdy dzien.. oprocz weekendów Uśmiech prawie wszystkie lipcowe i sierpniowe weekendy spedzałem spotowo i teraz wolę pojechać na 18 i wrócic po 22 w tygodniu Uśmiech


RE: wrzesniowy spot w środkowej Polsce - Łodz ? - Karolkovy - 08-30-2016

Śledzę wątek i ja.


RE: wrzesniowy spot w środkowej Polsce - Łodz ? - sova - 08-31-2016

Do Łodzi mam z 1.5 godzinki drogi, tylko moja Honda na razie nie jest zbyt reprezentatywna jeszczeDuży uśmiech
Ale jak mi będzie termin pasował to może też się zjawię.


RE: wrzesniowy spot w środkowej Polsce - Łodz ? - pawelszczecin - 09-01-2016

Jeżeli czas pozwoli być może ze Szczecina przyjadę chętnię się z wami spotkać. W tygodniu odpadam ale w weekend sprawa do obgadania.