honda legend - strona główna
Legend-y z Allegro i otomoto - Wersja do druku

+- honda legend - strona główna (http://honda-legend.pl)
+-- Dział: Giełda (http://honda-legend.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Samochody z ogłoszeń! (http://honda-legend.pl/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Wątek: Legend-y z Allegro i otomoto (/showthread.php?tid=413)



RE: Legend-y z Allegro i otomoto - Lechu - 04-30-2015

nie ważne, sprzedana


RE: Legend-y z Allegro i otomoto - kowal - 04-30-2015

znaczy kupiłeś? Uśmiech


RE: Legend-y z Allegro i otomoto - dr.big - 04-30-2015

(04-28-2015, 19:49 )mickey00 napisał(a): Mnie troszkę przeraża ten temat bo sam kupiłem KA8 92 rok na jesieni jako sprowadzone do rejestracji i z kosztami transportu plus całym tematem wymian rozrządu, pasków, filtrów,olejów i płynów eksploatacyjnych, regeneracji amortyzatorów pokrywy silnika itp itd wyszedł mi jakieś 12 tyś a dalej nie jest idealny, teraz pojawiły się nowe okoliczności i zapewne będę się musiał z moją KA8 pożegnać po wakacjach a wygląda no to że nie odzyskam zainwestowanej kasy skoro już od 21 letniego samochodu za 6 tyś wymaga się super stanu. I żeby nie było że usprawiedliwiam tego sprzedającego bo sam kiedyś zrobiłem 500 km w jedną stronę żeby na miejscu przekonać się że kilka ważnych rzeczy nie zgadza się z opisem i nerwa miałem strasznego , tylko chodzi o to że zawsze stan i wartość w/g sprzedającego będzie inna niż w/g kupującego :-) 

Nie ma co przesadzać. 6 tysi to może teraz kosztować KA8 na części. Ja mam inny problem- od prawie 2 lat nie trafiłem na naprawdę ładnego KA8 i to , co jest na rynku okazuje się być "delikatnym" złomem... Po prostu nie ma wyboru, czy to PL, czy kraje obok.

Zaczynam żałować, że sprzedałem swojego, bo na dzień dzisiejszy, bardzo ciężko kupić ładne KA8... Aż powoli tracę nadzieję Uśmiech .


RE: Legend-y z Allegro i otomoto - Lechu - 04-30-2015

Niestety, ale sprzedający jakiś handlarz bo się pytał, o którą Honde chodzi.


RE: Legend-y z Allegro i otomoto - sebek8888 - 05-01-2015

[/quote]

Nie ma co przesadzać. 6 tysi to może teraz kosztować KA8 na części. Ja mam inny problem- od prawie 2 lat nie trafiłem na naprawdę ładnego KA8 i to , co jest na rynku okazuje się być "delikatnym" złomem... Po prostu nie ma wyboru, czy to PL, czy kraje obok.

Zaczynam żałować, że sprzedałem swojego, bo na dzień dzisiejszy, bardzo ciężko kupić ładne KA8... Aż powoli tracę nadzieję Uśmiech .
[/quote]


Tu nie chodzi o to co za ile kozna kipic. Jesli zadajesz pytania i slyszysz sadysfakkcjonujace cie odpowiedzi a na miejscu wszystko okazuje sie klamstwem to delikatnie mowiac jestes zlyOczko ale nie powiesz ze nie Zdarzaja sie okazje. Zreszta uwazam ze cena za legenda powyzej 10 tys zl to nieporozumienie, chyba ze ma na prawde znikomy przebieg I stan " kolekcjonerski" bo dlubany samochod w nawet w celu jego ulepszenia nie moze tyle kosztowac.


RE: Legend-y z Allegro i otomoto - dr.big - 05-01-2015

"Stan kolekcjonerski" Szczęśliwy  Szczęśliwy Szczęśliwy ... Uwierz mi, że różni ludzie mają różne wyobrażenia o tym "kolekcjonerskim stanie"  Szczęśliwy ...

Dobra, koniec pitolenia z mojej strony.


RE: Legend-y z Allegro i otomoto - sebek8888 - 05-01-2015

(05-01-2015, 2:34 )dr.big napisał(a): "Stan kolekcjonerski" Szczęśliwy  Szczęśliwy Szczęśliwy ... Uwierz mi, że różni ludzie mają różne wyobrażenia o tym "kolekcjonerskim stanie"  Szczęśliwy ...

Dobra, koniec pitolenia z mojej strony.

Ja jeszcze na koniec "dopitole" ze stan kolekcjonerski to auto w pelni oryginalne. Zakladanie ksenonow czy audio bose gdy fabryka tego nie przewidziala to cos co sie robi dla siebie i dla poprawy wygladu bo wartosci auta to nie podnosi; ) tylko oryginalne egzemplaze z wiekiem napnabieraja wartosci


RE: Legend-y z Allegro i otomoto - Makukrak - 05-01-2015

Zaczynam żałować, że sprzedałem swojego, bo na dzień dzisiejszy, bardzo ciężko kupić ładne KA8... Aż powoli tracę nadzieję Uśmiech .
[/quote]

Tu nie chodzi o to co za ile kozna kipic. Jesli zadajesz pytania i slyszysz sadysfakkcjonujace cie odpowiedzi a na miejscu wszystko okazuje sie klamstwem to delikatnie mowiac jestes zlyOczko ale nie powiesz ze nie Zdarzaja sie okazje. Zreszta uwazam ze cena za legenda powyzej 10 tys zl to nieporozumienie, chyba ze ma na prawde znikomy przebieg I stan " kolekcjonerski" bo dlubany samochod w nawet w celu jego ulepszenia nie moze tyle kosztowac.
[/quote]

Podkreslilem dwie przeciwstawne opinie, wedle twoich slow dokonalem dwoch "nieporozumien", obydwie KA8 sciagnalem sam z Niemiec za kolejno 20 tys zl, a potem za 16 tys zl. W Polsce ogladalem oczywiscie wczesniej kilka tanszych egzemplarzy, wlacznie z podroza pociagiem do Gdanska po niby piekna sztuke. Na podstawie moich doswiadczen moge smialo stwierdzic, ze jesli celujesz w bardzo dobry egzemplarz, bez drutowania, to niestety musisz liczyc sie z duzym wydatkiem, wrecz przeplaceniem za auto. Natomiast za kase ponizej 10 tys dostaniesz taka sztuke w ktora finalnie bedziesz musial wpakowac te kolejne brakujace 10 tys, nadal posiadajac samochod odbiegajacy technicznie od tego przeplaconego. Sam musisz sobie odpowiedziec na pytanie, czy podchodzisz do tego modelu jak do wyjatkowego auta czy jak do zwyklego dupowozu typu vw, skoda.


RE: Legend-y z Allegro i otomoto - hellmans - 05-01-2015

Ja kupiłem za 10 i drugie tyle albo i wiecej wsadze na odbudowe. Cześci do legenda tanie nie są a jak chcesz co poprawić np hamulce, to się raczej nie oszczędza. To jest prosta sprawa jak chcesz kupić auto w dobrym stanie musisz wydać sporo. Jak bedziesz dziadował i szukał po "wrakach" za smieszne pieniądze to cudu nie będzie.


RE: Legend-y z Allegro i otomoto - pandrummer1 - 05-01-2015

(05-01-2015, 17:04 )hellmans napisał(a): Ja kupiłem za 10 i drugie tyle albo i wiecej wsadze na odbudowe. Cześci do legenda tanie nie są a jak chcesz co poprawić np hamulce, to się raczej nie oszczędza. To jest prosta sprawa jak chcesz kupić auto w dobrym stanie musisz wydać sporo. Jak bedziesz dziadował i szukał po "wrakach" za smieszne pieniądze to cudu nie będzie.
A ja powiem tak: technicznie kazde auto mozna doprowadzic do stanu perfekt i nieważne czy z Polski czy z Niemiec. Nie gadajcie glupot, ze wszystkie auta z Niemiec sa zawsze lepsze. Poza tym składanie auta nowego tez robią ludzie, więc jeśli ktos chce to zrobi cuda. Tematem innego typu jest blacharka i tu warto szukac lepszych egzemplarzy ale nie na 20 letnich ideałów. Jedno jest pewne. Za 10 tys nie kupisz fajnego ka8. Ja remontuje swoje auto. Wlozylem juz 5Tys i jeszcze raz tyle wrzucę.