honda legend - strona główna
Legend-y z Allegro i otomoto - Wersja do druku

+- honda legend - strona główna (http://honda-legend.pl)
+-- Dział: Giełda (http://honda-legend.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Samochody z ogłoszeń! (http://honda-legend.pl/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Wątek: Legend-y z Allegro i otomoto (/showthread.php?tid=413)



RE: Legend-y z Allegro i otomoto - jasinski - 11-26-2015

zastanawiam się dlaczego ludzie interesują się najtanszymi egzemplarzami aut na allegro - wszystkie aukcje z "igła", "najtaniej" itd od razu odrzucam. Tanie mięso psy jedzą, nikt nie daje niestety nic za pół darmo lub darmo... ta pewnie po powodzi, silnik szrot lub skrzynia aut i pare rzeczy do zrobienia. Taki Legend to srednio parę ładnych tysi więcej. Jakbym miał kupować KB1 to zaczynałbym od 40k PLN. Ale że takiej gotówki nie mam to jezdzę KA9 Duży uśmiech


RE: Legend-y z Allegro i otomoto - pandrummer1 - 11-26-2015

Amen Uśmiech


RE: Legend-y z Allegro i otomoto - DŻEJKU - 11-27-2015

kazdy ma inne podejście, mialem juz wiele samochodów, niektóre kupowałem drożej niz srednia giełdowa, inne sporo taniej i były super. Trafiały się rózne, ten legend startował od innej kwoty, nie jaram sie nim, licząc że trafie szóstkę w totka, po prostu widzę go już któryś miesiąc z kolei i zapytałem z ciekawosci.
Ostatnio kolega kupił świetny samochód w niezłej cenie tylko dlatego ze jakis forumowy fachowiec napisał że jest zbyt tani żeby mógłbyć dobry, fama poszła w eter, klakierzy klaskali a auto stało dalejUśmiech
Przy finalizacji zakupu sprzedający przyznał się, że nikt nie przyjechał przez ponad 2 miechy ogladać jego egzemplarza i zastanwiał się dlaczego.
Taka sytuacja trafia się może raz na tysiąc ale trochę aut w życiu miałem i nie dyskwalifikuje zadnego egzemplarza tylko dlatego że jest zbyt tani. A zapytać nie zaszkodzi, 50% z was ma samochody sprowadzane z zagranicy, które zostały przez was kupione taniej niż chodzą w zagranicznych ogłoszeniach Oczko


RE: Legend-y z Allegro i otomoto - Peter - 11-27-2015

(11-27-2015, 5:35 )DŻEJKU napisał(a): kazdy ma inne podejście, mialem juz wiele samochodów, niektóre kupowałem drożej niz srednia giełdowa, inne sporo taniej i były super. Trafiały się rózne, ten legend startował od innej kwoty, nie jaram sie nim, licząc że trafie szóstkę w totka, po prostu widzę go już któryś miesiąc z kolei i zapytałem z ciekawosci.
Ostatnio kolega kupił świetny samochód w niezłej cenie tylko dlatego ze jakis forumowy fachowiec napisał że jest zbyt tani żeby mógłbyć dobry, fama poszła w eter, klakierzy klaskali a auto stało dalejUśmiech  
Przy finalizacji zakupu sprzedający przyznał się, że nikt nie przyjechał przez ponad 2 miechy ogladać jego egzemplarza i zastanwiał się dlaczego.
Taka sytuacja trafia się może raz na tysiąc ale trochę aut w życiu miałem i nie dyskwalifikuje zadnego egzemplarza tylko dlatego że jest zbyt tani. A zapytać nie zaszkodzi, 50% z was ma samochody sprowadzane z zagranicy, które zostały przez was kupione taniej niż chodzą w zagranicznych ogłoszeniach Oczko

Nie pozostaje Ci nic innego jak tylko zakupić  egzemplarz z ogłoszenia, które cytowałeś i przekonać się czy jest wart swojej ceny.

BTW: Fajnie, że nasze forum jest tak bardzo opiniotwórcze, że aż fama chodzi w eter i decyduje co ludzie kupuja Oczko

BTW2: Jak to policzyłeś, że 50% z nas ma auta z zagranicy?


RE: Legend-y z Allegro i otomoto - pandrummer1 - 11-27-2015

Przeciez 100% z nas ma auta z zagranicy, no chyba , ze to forum Syreny np 105 ?


RE: Legend-y z Allegro i otomoto - Peter - 11-28-2015

(11-27-2015, 14:42 )pandrummer1 napisał(a): Przeciez 100% z nas ma auta z zagranicy, no chyba , ze to forum Syreny np 105 ?

Dobre Przemo dobreOczko

A wracając do tego ogłoszenia:

http://allegro.pl/lexus-ls-400-org-przeb-96tkm-unikat-perelka-w-wa-i5821905944.html

NIe znam sie na Lexach ale z wyposażeniem typu poduszki powietrzne chroniące kolana kierowcy i pasażera to koleś chyba pojechał...


RE: Legend-y z Allegro i otomoto - pandrummer1 - 11-28-2015

A jest poduszka powietrzna chroniąca poduszkę powietrzną chroniącą kolana kierowcy i pasazera? To dopiero wypas Uśmiech


RE: Legend-y z Allegro i otomoto - ziemniak - 11-28-2015

Swoją drogą bezwypadek, który ma drzwi pasażera w innym odcieniu Uśmiech


RE: Legend-y z Allegro i otomoto - DŻEJKU - 11-28-2015

(11-27-2015, 6:41 )Peter napisał(a):
(11-27-2015, 5:35 )DŻEJKU napisał(a): kazdy ma inne podejście, mialem juz wiele samochodów, niektóre kupowałem drożej niz srednia giełdowa, inne sporo taniej i były super. Trafiały się rózne, ten legend startował od innej kwoty, nie jaram sie nim, licząc że trafie szóstkę w totka, po prostu widzę go już któryś miesiąc z kolei i zapytałem z ciekawosci.
Ostatnio kolega kupił świetny samochód w niezłej cenie tylko dlatego ze jakis forumowy fachowiec napisał że jest zbyt tani żeby mógłbyć dobry, fama poszła w eter, klakierzy klaskali a auto stało dalejUśmiech  
Przy finalizacji zakupu sprzedający przyznał się, że nikt nie przyjechał przez ponad 2 miechy ogladać jego egzemplarza i zastanwiał się dlaczego.
Taka sytuacja trafia się może raz na tysiąc ale trochę aut w życiu miałem i nie dyskwalifikuje zadnego egzemplarza tylko dlatego że jest zbyt tani. A zapytać nie zaszkodzi, 50% z was ma samochody sprowadzane z zagranicy, które zostały przez was kupione taniej niż chodzą w zagranicznych ogłoszeniach Oczko

Nie pozostaje Ci nic innego jak tylko zakupić  egzemplarz z ogłoszenia, które cytowałeś i przekonać się czy jest wart swojej ceny.

BTW: Fajnie, że nasze forum jest tak bardzo opiniotwórcze, że aż fama chodzi w eter i decyduje co ludzie kupuja Oczko

BTW2: Jak to policzyłeś, że 50% z nas ma auta z zagranicy?

nie pisałem o tym forum a konkretnie o forum civica, zresztą moj post odnosi się do ogólnej sytuacji - ogłoszenia kontra opinie forumowe.

Co do procentu pochodzenia aut z zagranicy, tak sobie strzeliłem w związku z tym że legend w wielu przypadkach pochodzi z krajowej sieci dealerskiej, kolega od syreny 105 chyba wiedział co mam na myśli. Na forum innej marki pewnie by było to 90% - ale nie o to chodzi, nie wiem, skąd takie lapanie za słówka.

I proszę o czytanie postów ze zrozumieniem, nigdzie nie napisałem, że zamierzam kupić egzemplarz o który pytalem... 


RE: Legend-y z Allegro i otomoto - pandrummer1 - 11-28-2015

Żartujemy sobie, nie bierz tego na serio... Czasem trzeba jakieś jajo wrzucićUśmiech