honda legend - strona główna
Legend-y z Allegro i otomoto - Wersja do druku

+- honda legend - strona główna (http://honda-legend.pl)
+-- Dział: Giełda (http://honda-legend.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Samochody z ogłoszeń! (http://honda-legend.pl/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Wątek: Legend-y z Allegro i otomoto (/showthread.php?tid=413)



RE: Legend-y z Allegro i otomoto - Legend95 - 09-03-2017

angelos - poszukaj wyżej - auto opisywałem.


RE: Legend-y z Allegro i otomoto - Makukrak - 09-03-2017

Angelos, jestes z KRK, to moge Ci KA9 w lepszym stanie opylic w podobnych pieniadzach, jak tak jestes nakrecony na Legenda. Dobra rada, przy tym aucie przy zakupie nie oszczedzaj, bo i tak to co oszczedzisz, bedziesz musial z nawiazka zainwestowacOczko


RE: Legend-y z Allegro i otomoto - Putynek - 09-03-2017

(09-03-2017, 4:17 )Makukrak napisał(a): Angelos, jestes z KRK, to moge Ci KA9 w lepszym stanie opylic w podobnych pieniadzach, jak tak jestes nakrecony na Legenda. Dobra rada, przy tym aucie przy zakupie nie oszczedzaj, bo i tak to co oszczedzisz, bedziesz musial z nawiazka zainwestowacOczko

Mądre słowa :-)


RE: Legend-y z Allegro i otomoto - Legend95 - 09-03-2017

Zresztą ta srebrna z Krk była nabyta za 19 tyś - to pomyśl w jakim auto mogło być stanie Duży uśmiech


RE: Legend-y z Allegro i otomoto - angelos - 09-03-2017

Wychodzę,  z założenia że warto kupić auto już doinwestowanie. KB1 mi się podoba ale chętnie bym obejrzał ka9 w realu. Generalnie szukam dużego sedna z większym silnikiem  bez zagrażające rdzy.


RE: Legend-y z Allegro i otomoto - Putynek - 09-03-2017

(09-03-2017, 5:53 )Legend95 napisał(a): Zresztą ta srebrna z Krk była nabyta za 19 tyś - to pomyśl w jakim auto mogło być stanie Duży uśmiech

Swoją drogą, jakim trzeba być zawodnikiem, żeby tak zniszczyć takie auto.


RE: Legend-y z Allegro i otomoto - Legend95 - 09-03-2017

auto było firmowe, a to wiele tłumaczy Uśmiech


RE: Legend-y z Allegro i otomoto - carlos - 09-04-2017

(09-01-2017, 7:10 )kemot napisał(a): Chlopaki nie kloccie sie, nie jestesmy na forum BMW czy Audi Oczko. Gratuluje przebiegu a w ogole mamy na forum osoby z 1mln+? Uśmiech. Dobrze wiedziec, ze w legendzie silnik padnie ostatni Oczko. Sorry za offtop.

Kolego tu wszystkie Legendy są od Mirka - Handlarza - Przedsiębiorcy, z przebiegiem jak najlepsze passeratti poniżej 200 tyś km a niektóre rodzynki to nawet 100 tyś km nie mają.

A tak na poważanie, to mój miał cofnięty przebieg o 500 tyś km, a pozostali to nie mam pojęcia może się pochwalą. Najlepsze jest to, że dowiedziałem się o tym tylko dla tego, bo auto jest z Polskiego salonu i do 700 tyś km tam było serwisowane i mają to w swojej bazie, której sprzedający nie wyczyścił. Z dokumentów które ja dostałem wynikało, że przebieg jest oryginalny i wynosi 240 tyś km  Anioł

To tak apropo aut firmowych i przebiegów. Mój to rok 1998 więc im nowsze to tylko bardziej ściemę walą.


RE: Legend-y z Allegro i otomoto - johnson - 09-05-2017

(09-04-2017, 21:08 )carlos napisał(a):
(09-01-2017, 7:10 )kemot napisał(a): Chlopaki nie kloccie sie, nie jestesmy na forum BMW czy Audi Oczko. Gratuluje przebiegu a w ogole mamy na forum osoby z 1mln+? Uśmiech. Dobrze wiedziec, ze w legendzie silnik padnie ostatni Oczko. Sorry za offtop.

Kolego tu wszystkie Legendy są od Mirka - Handlarza - Przedsiębiorcy, z przebiegiem jak najlepsze passeratti poniżej 200 tyś km a niektóre rodzynki to nawet 100 tyś km nie mają.

A tak na poważanie, to mój miał cofnięty przebieg o 500 tyś km, a pozostali to nie mam pojęcia może się pochwalą. Najlepsze jest to, że dowiedziałem się o tym tylko dla tego, bo auto jest z Polskiego salonu i do 700 tyś km tam było serwisowane i mają to w swojej bazie, której sprzedający nie wyczyścił. Z dokumentów które ja dostałem wynikało, że przebieg jest oryginalny i wynosi 240 tyś km  Anioł

To tak apropo aut firmowych i przebiegów. Mój to rok 1998 więc im nowsze to tylko bardziej ściemę walą.

a co miales w cepiku? Przeciez ktos rejestracyjne przeglady robil, nic tam nie bylo?


RE: Legend-y z Allegro i otomoto - Makukrak - 09-05-2017

Niezauwazenie roznicy 500 tys km nie swiadczy dobrze o kupujacymOczko Mialem jedna Ka9 z przebiegiem okolo 400 tys, teraz mam kolejna, ktora ma okolo 124 tys i trzeba byc uposledzonym organoleptycznie zeby tego nie wyczuc. To sa tak fundamentalne roznice, ze naprawde nie moge uwierzyc w taka naiwnosc, wszystko o tym swiadczy, stan skor, wypierdziane i wygniecione siedzenia,nawet zawiasy drzwi przy wiekszych przebiegach juz nie trzymaja,nie mowiac o innych aspektach. Odnosnie tych mitow o wielkich przebiegach "wszystkich" Legendow, to moge Cie kolego zapewnic, ze oprocz tego rodzynka z duzym przebiegiem, kupowalem kolejno KA8 z przebiegiem 122 tys km, pozniej drugie KA8 z przebiegiem 178 tys, a nastepnie KA9 z przebiegiem 118 tys km. Tak sie sklada,ze kazda z nich sam przytargalem z Niemiec, tylko dlatego,ze na rodzimym rynku nie bylo nic ciekawego,a ja preferowalem troche nadplacic i dostac auto w takim stanie. Dla mnie to jest niepojete jak mozna nie rozpoznac takiego przebiegu, owszem Legend moze nadal byc sprawny i dawac frajde, ale pincet tysiecy roznicy? Ile razy to auto juz mialo obszywana kierownice? 4 razy?
Zapomnialem dodac,ze jak stargalem Puegota 309 GTi z Niemiec, to mial 132 tys km przebiegu,a jest z rocznika 91', wiec wystarczy po prostu znac dany model,zeby byc w stanie ocenic czy sprzedajacy robi Cie w ch... Nie wspomne juz ze kosztowal mnie 600 ojro i rok pracy,zeby go zarejestrowac,ale ze mialem swojego starego w czesciach,to robota poszla gladko. Taki egzemplarz, jesli ktos by chcial kupic, we Francji oscyluje pomiedzy 3000 a 4000 ojro.
Dokladnie taka sama historia jest z KB1, ten sam rocznik mozesz kupic za 30 tys lub za 50 tys, sam sobie odpowiedz skad taka dysproporcja w cenie, skoro to identyczne auto,ten sam rocznik?