honda legend - strona główna
Legend-y z Allegro i otomoto - Wersja do druku

+- honda legend - strona główna (http://honda-legend.pl)
+-- Dział: Giełda (http://honda-legend.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Samochody z ogłoszeń! (http://honda-legend.pl/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Wątek: Legend-y z Allegro i otomoto (/showthread.php?tid=413)



RE: Legend-y z Allegro i otomoto - paola - 01-15-2013

(01-14-2013, 6:32 )jasinski napisał(a): czy ktoś może powiedzieć więcej o tym modelu ?
Panowie, odpowiedzcie coś koledze, on ze "stajni vw", więc japończyki to dla niego pewnie nowość...
Ja nie widzę na zdjęciach nic niepokojącego, autko wygląda na zadbane, ale najlepiej pojechać i osobiście popatrzeć.
Wypytaj ile przejechane km na gazie jest, jaka instalacja (reduktor, wtryski) i wrzuć na forum te info, może będą jakieś odzewy.


RE: Legend-y z Allegro i otomoto - cactus - 01-15-2013

Mi osobiście na zdjęciach nic się nie rzuciło.
Jedyna informacja, to taka, że auto jest sprzedawane jakieś pół roku (kwota była o 3k wyższa).
Zdjęcia są z tamtego okresu, także też mogło się dużo zmienić.


RE: Legend-y z Allegro i otomoto - woodieh - 01-15-2013

Skorupa ładna, przyjrzyj się listwie przy przednim lewym nadkolu. Może brud tylko, nie wiem. Wydaje mi się, że fotel kierowcy sfatygowany przy bocznej części od strony wyjścia. Brakuje zdjęć spod maski, czasem tam można coś niepokojącego znaleźć. Legendy szybko się nie sprzedaje, to niepopularne auto, ale pewnie kilka osób obejrzało i z jakiś powodów nie zdecydowali się na zakup..


RE: Legend-y z Allegro i otomoto - dr.big - 01-15-2013

Właśnie, mocno niepokojące jest to, że stoi wystawiona do sprzedaży do dłuższego czasu...


RE: Legend-y z Allegro i otomoto - jasinski - 01-15-2013

dziękuję za odpowiedzi Uśmiech tak, długo bylem z vagiem (nie vw, ale seat) i szukam Legenda. Nie jest to pierwsza przygoda z japonczykiem, gdyż między Toledo miałem Primerę P11 2.0 w benzynie, jednakże z japonska klasą wyższa nie miałem doświadczenia.

Ten mi chodzi po głowie dość długo, jednakże martwi mnie to, że długo nie może się sprzedać:
- albo coś z nim jest nie tak
- albo można zrzucić winę na dość niepopularne auto

Obstawiam pierwsze, ale nie mam żadnej doświadczonej w Hondach osoby, która mogłaby pojechać ze mną obejrzeć auto. Jak tylko poznam szczegóły - na pewno wrzucę na forum. Pytanko na szybko - ona jest na łancuchu, prawda ?


RE: Legend-y z Allegro i otomoto - :::JanG23::: - 01-15-2013

*rozrząd na pasku
wygląda ładnie
co do japońców to słaba strona zawsze blacha
obejrzyj tylne nadkola - ogólnie przeleć auto miernikiem - wygląda mi na odświeżane lakierniczo -sprawdź szyby czy oryginały
co do mechaniki to jest zima i w sumie najlepiej sprawdzić tsc i abs czy działają (zazwyczj rypie się lewy tylny czujnik abs)
i to koniec problemów z tym autem
diagnostyka (poszukaj na forum jest opisane)- tu sprawdzić błędy - zamrożone też
szpary w nadkolach czy równe
jeśli żadne z tych podpunktów nie powie Ci że tragedia to będziesz nim jeździł ;D


RE: Legend-y z Allegro i otomoto - kowal - 01-15-2013

Nie zapomnij o elementach zawieszenia, jest kosztowne w naprawie.


RE: Legend-y z Allegro i otomoto - paola - 01-16-2013

Dzwoniłam do tej Środy Śląskiej. Legend sprowadzona 3 tata temu, wymieniony rozrząd przy 160 tys. km, ostatnio górne wahacze, oleje, filtry. Instalacja stag. No ale trzeba to obejrzeć.
Kolego "jasiński", proponuję kontakt z kimś z okolic Wrocławia (wiem, ale nie powiem kto to może być Język), wysłać mu butelke dobrej whiski i poprosić o ewentualną ocenę na miejscu. Nie wiem czy tak sie praktykuje na tym forum, na innych często.


RE: Legend-y z Allegro i otomoto - jasinski - 01-16-2013

ja jestem z Wrocławia, ale jednak nie miałem nigdy kontaktu z Legendami. Gdyby ktoś z Was miał czas podjechać ze mną i obejrzeć samochód za tydzień, dwa - na pewno odwdzięczę się Uśmiech

A gdyby ktoś z Was, z Wrocławia miał ochotę spotkać się, by można było bliżej przyjrzeć się samochodowi - byłbym niezwykle rad Uśmiech


RE: Legend-y z Allegro i otomoto - lepa - 01-23-2013

zna ktoś ten samochód?
jest ładny...
http://otomoto.pl/honda-legend-C27657912.html