honda legend - strona główna
Szczebiot Legend ka7 - Wersja do druku

+- honda legend - strona główna (http://honda-legend.pl)
+-- Dział: Nasze Auta (http://honda-legend.pl/forumdisplay.php?fid=53)
+--- Dział: Samochody Honda/Acura Legend/RL (http://honda-legend.pl/forumdisplay.php?fid=44)
+--- Wątek: Szczebiot Legend ka7 (/showthread.php?tid=4566)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Szczebiot Legend ka7 - frajcik - 07-12-2018

przyciski wytarte i klapke hondy przeloz sobie z edm'owego radia i bedzie luks Uśmiech

ps.... nie chcesz sprzedac legendowskiej jednostki???????? Uśmiech


RE: Szczebiot Legend ka7 - Szczebiot - 07-12-2018

(07-12-2018, 22:47 )frajcik napisał(a): przyciski wytarte i klapke hondy przeloz sobie z edm'owego radia i bedzie luks Uśmiech

ps.... nie chcesz sprzedac legendowskiej jednostki???????? Uśmiech

Moja jest troszkę styrana życiem, przycisk  "seek" wytarty i jest lekko pęknięta obudowa - klapka honda leci na zamianę a "daewoo" leci do Stanów, jednak jeżeli bardzo Ci zależy nie widzę problemów ze sprzedażą radia bez klapki ibw takim stanie jakim jest - cena do dogadania.[attachment=1762]


RE: Szczebiot Legend ka7 - frajcik - 07-13-2018

Potrzebuje drugiego radia do eksperymentów żeby dojść jak usunąć dimmowanie wyświetlacza po światłach bo w dzień nic nie widać na nim w słońcu Oczko


RE: Szczebiot Legend ka7 - Szczebiot - 07-13-2018

Spoko - radio jest full sprawne, swoją drogą strasznie podoba mi się właśnie wyświetlacz czy to w radiu czy w climatroniku - taki powiew minionej epoki...coś na kształt lamp nixie Serce


RE: Szczebiot Legend ka7 - Makukrak - 07-13-2018

(07-13-2018, 5:58 )frajcik napisał(a): Potrzebuje drugiego radia do eksperymentów żeby dojść jak usunąć dimmowanie wyświetlacza po światłach bo w dzień nic nie widać na nim w słońcu Oczko

Wiem o czym mowisz, bo jak sie wkurwie to wylaczam swiatla,zeby sobie ustawic odpowiednia stacjeUśmiech
Mysle ze rozwiazanie bedzie banalne, tzn wyciagniecie jednego przewodu, ktory wysyla radiu informacje o zalaczeniu swiatel. Jesli takowego nie ma, to tak na chlopski rozum na ktoryms z nich (jesli steruje bezposrednio podswietleniem) jest spadek napiecia podczas zalaczenia swiatel.


RE: Szczebiot Legend ka7 - Szczebiot - 07-13-2018

[attachment=1763]

Schemat wejść do radia, może pomoże.


RE: Szczebiot Legend ka7 - Makukrak - 07-13-2018

Ciekawe co to jest SWD+, ale wydaje mi sie,ze wystaczyloby pomierzyc co dzieje sie na plusie od illumination.


RE: Szczebiot Legend ka7 - frajcik - 07-13-2018

to nie jest az takie proste, jak odetniesz sygnał dimmowania to równoczesnie nie podświetlą ci się przyciski na radiu, a efekt ma być taki że przyciski nadal świecą po zapaleniu radia

ogolnie rozlozylem swoje radio i doszedlem mniej więcej jak ten proces wygląda, podjąłem tez kilka prob 'oddimowania' ekranu ale to bylo za krotko (rozkladalem cale wnetrze bo wymienialem nagrzewnice i radio bylo na stole wiec pogrzebalem)
nie chce ci robic offtop'a w temacie, jesli ktoś jest ciekawy jak wyglada caly proces sterowania wyswietlaczem zapraszam do zalozenia watku i tam odpowiem jak jest realizowane te sterowanie Uśmiech poki co potrzebuje druga jednostke coby nie jezdzic z dziura w desce Oczko


RE: Szczebiot Legend ka7 - Makukrak - 07-13-2018

Ja nie mowie o odcieciu, ale skoro jest jedno zasilanie of illumination a nie ma osobnego sygnalu ze swiatla sa aktywowane, to zasilanie bedzie sterowane(zmiana napiecia, wypelnienie PWM etc) I patentem byloby pociagnac zasilanie niezalezne od tego ktore informuje o aktywacji swiatel.


RE: Szczebiot Legend ka7 - frajcik - 07-13-2018

odpowiem ci w wielkim skrocie z szacunku do wlasciciela tematu nie chcac mu smiecic - uwierz to nie takie proste Oczko