honda legend - strona główna
Najgorszy początek nowego roku. - Wersja do druku

+- honda legend - strona główna (http://honda-legend.pl)
+-- Dział: Honda Legend (http://honda-legend.pl/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Dział: Honda Legend KA9 (http://honda-legend.pl/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Wątek: Najgorszy początek nowego roku. (/showthread.php?tid=4728)

Strony: 1 2 3 4


RE: Najgorszy początek nowego roku. - Nikon142 - 01-10-2019

Jednak okazała sie że uszczelka prawa jest walnięta, zawiozłem glowice do planowania i sprawdzenia szczelonsci + wyczyszczenia gniazd zaworowych i szlifowanie zaworów. W piątek ma mi dać znać jaki będzie tego koszt.


RE: Najgorszy początek nowego roku. - Makukrak - 01-10-2019

Jak nie wyjda ogromne koszta, to druga na twoim miejscu tez bym liznal i zlozyl na nowej uszczelceUśmiech


RE: Najgorszy początek nowego roku. - Nikon142 - 01-10-2019

Nie no co ty Duży uśmiech Oczywiście że dwie zawiozłem, i dwie uszczelki będą zmieniane + kompletny rozrząd. Auto robie dla siebie nie pod sprzedaż Duży uśmiech


RE: Najgorszy początek nowego roku. - Nikon142 - 01-15-2019

Sprawdzenie szczelności + planowanie i czyszczenie gniazd zaworowych plus przeszlifowanie zaworków wszyło 620 zł.


RE: Najgorszy początek nowego roku. - Nikon142 - 01-17-2019

Witam, Panowie potrzebuje Szpilek do głowicy i uszczelek pod kolektor ssący + pompa wody wie ktoś gdzie dostanę?


RE: Najgorszy początek nowego roku. - sova - 01-17-2019

Pytaj --> pawelszczecin. pompę Aisin mi załatwiał sporo taniej niż mechanik chciał (ale to ze 2 lata temu).


RE: Najgorszy początek nowego roku. - Nikon142 - 01-17-2019

pompe asin sam znalazlem za 477 zł na necie. najwazniejsze są uszczelki pod kolektor ssący i szpilki do głowicy bez tego nie złoże sprzetu. Moja pompa nie jest taka zła nie ma jakis mocnych luzów, zastanawiam sie czy na niej nie składac rozrzadu


RE: Najgorszy początek nowego roku. - Szczebiot - 01-17-2019

(01-17-2019, 2:35 )Nikon142 napisał(a): pompe asin sam znalazlem za 477 zł na necie. najwazniejsze są uszczelki pod kolektor ssący i szpilki do głowicy bez tego nie złoże sprzetu. Moja pompa nie jest taka zła nie ma jakis mocnych luzów, zastanawiam sie czy na niej nie składac rozrzadu

Nie wiem jak z c35a ale do mojego c32a poszły szpilki na zamówienie, nic innego się nie znalazło.


RE: Najgorszy początek nowego roku. - Wsciekly13041991 - 01-17-2019

Mój silnik został złożony na starych szpilkach. Dostępność ich jest znikoma, udało mi się je tylko znaleźć w haparts ale za kosmiczne pieniądze. Co do uszczelek kolektora również jest problem. Ja zamawialem u Pawła komplet uszczelnienia całego silnika bodajże z firmy Toco. Newralgiczne punkty składałem na ori uszczelkach, resztę z tego właśnie kompletu.


RE: Najgorszy początek nowego roku. - Nikon142 - 01-17-2019

Wszystko znalazłem na necie jest git. Brakuje mi tylko szpilek do głowicy. W aso krzykneli 1000 zł i czekac 3 tygodnie .. wiec odpusciłem problem w moich szpilkach jest taki że tutaj już była robiona uszczelka pod głowicą, i było to składane na 99% na starych szpilkach już. i u mnie gwinty są juz proste wiec sruby rozciągniete i chuj wie ile to pojezdzi