honda legend - strona główna
Mapa do ACURY RL - Wersja do druku

+- honda legend - strona główna (http://honda-legend.pl)
+-- Dział: Honda Legend (http://honda-legend.pl/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Dział: Honda Legend KB2 (http://honda-legend.pl/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: Mapa do ACURY RL (/showthread.php?tid=4897)



Mapa do ACURY RL - szogun2000 - 05-20-2019

Witam czy jest możliwość i czy ktoś posiada mapę europy do KB2 ? Bo mam wersję USA 4.63 i próbując zainstalować Europę 2018 mam komunikat, że wersja USA jest nowsza i nie da rady Smutny


RE: Mapa do ACURY RL - wujekmetal - 06-13-2019

(05-20-2019, 19:05 )szogun2000 napisał(a): Witam czy jest możliwość i czy ktoś posiada mapę europy do KB2 ? Bo mam wersję USA 4.63 i próbując zainstalować Europę 2018 mam komunikat, że wersja USA jest nowsza i nie da rady Smutny

nie jestem pewien czy amerykan napęd gps to jest to samo, ale skoro masz komunikat, że usa nowsza spróbuj wymusić aktualizacje.
w wersji europejskiej jeśli miałeś bardzo starą wersję i chciałes od razu przeskoczyć do najnowszej z automatu nie szło trzeba było wymusić upgrade.


RE: Mapa do ACURY RL - szogun2000 - 06-19-2019

(06-13-2019, 3:58 )wujekmetal napisał(a):
(05-20-2019, 19:05 )szogun2000 napisał(a): Witam czy jest możliwość i czy ktoś posiada mapę europy do KB2 ? Bo mam wersję USA 4.63 i próbując zainstalować Europę 2018 mam komunikat, że wersja USA jest nowsza i nie da rady Smutny

nie jestem pewien czy amerykan napęd gps to jest to samo, ale skoro masz komunikat, że usa nowsza spróbuj wymusić aktualizacje.
w wersji europejskiej jeśli miałeś bardzo starą wersję i chciałes od razu przeskoczyć do najnowszej z automatu nie szło trzeba było wymusić upgrade.

Jak wymusić  ? komunikat jest, że wersja nie pasuje, a co do GPS satelity widać strzałka się przemieszcza jak jadę tylko podróżować mogę tylko po USA i Hawajach bo podkład obrazkowy się nie zgadza Uśmiech


RE: Mapa do ACURY RL - wujekmetal - 06-27-2019

trzy przyciski naraz MAP + MENU + cofnij /ta zawinięta strzałka/ wchodzisz w nowe menu i chyba dalej 'version' i download. AKTUALIZACJA NA PRACUJĄCYM SILNIKU !!!
w europie wersja to 3c0. Alemw accordach sprowadzanych z usa trzeba było wymieniać napęd dvd na ten z wersji europejskiej. jak ci nie pójdzie wymuszony upgrade pewnie trzeba bedzie poszukać
napędu


RE: Mapa do ACURY RL - szogun2000 - 08-26-2019

(06-27-2019, 0:21 )wujekmetal napisał(a): trzy przyciski naraz MAP + MENU + cofnij /ta zawinięta strzałka/ wchodzisz w nowe menu i chyba dalej 'version' i download. AKTUALIZACJA NA PRACUJĄCYM SILNIKU !!!
w europie wersja to 3c0. Alemw accordach sprowadzanych z usa trzeba było wymieniać napęd dvd na ten z wersji europejskiej. jak ci nie pójdzie wymuszony upgrade pewnie trzeba bedzie poszukać
napędu

napęd z kb1 Legend ma inne złącza i w oryginale miał czarną płytę w  kb2 mam białą płytę :Uśmiech , a wiesz może do czego służy w kb2 slot pc card w napędzie nawigacji w bagażniku ?


RE: Mapa do ACURY RL - wujekmetal - 08-28-2019

z tego co jest w amerykanskim manualu gniazdo służy do celów serwisowych