honda legend - strona główna
UWAGA NA OSZUSTA OLX - Wersja do druku

+- honda legend - strona główna (http://honda-legend.pl)
+-- Dział: Ogólny (http://honda-legend.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Ogólny (http://honda-legend.pl/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Wątek: UWAGA NA OSZUSTA OLX (/showthread.php?tid=5156)

Strony: 1 2


UWAGA NA OSZUSTA OLX - hondek - 02-01-2020

Gość ogłasza części do Coupe ka8. 

Sprawa zgłoszona na Policję i do kancelarii prawnej. Zakupiłem z olx reflektory do Hondy Coupe 1992 w sierpniu 2019 r. Nawet pojechałem po nie do sprzedającego, nie dostałem ich pod pozorem braku dostępu do magazynu. W styczniu zaraz na początku sprzedający stwierdził, że odda mi pieniądze, ale codziennie słyszałem "jutro będzie zwrot" ...

Jego dane:
Nick olx: Feniks, konto już nieaktywne
Tel 516593906


RE: UWAGA NA OSZUSTA OLX - elwożanin - 02-02-2020

O matko,pytalem typa o parę rzeczy,na szczęście nic nie kupiłem,bo kupiłem taniej z USA..
Ala za każdym razem prosząc o zdjęcia nigdy ich nie dostałem...


RE: UWAGA NA OSZUSTA OLX - Rzymek - 02-02-2020

Tak znany typek ! Już o nim pisałem ! Ja na szczęście odzyskałem części ale chyba już raczej nigdy więcej! Dalej się ogłasza .


RE: UWAGA NA OSZUSTA OLX - Peter - 02-02-2020

(02-02-2020, 0:52 )Rzymek napisał(a): Tak znany typek ! Już o nim pisałem ! Ja na szczęście odzyskałem części ale chyba już raczej nigdy więcej! Dalej się ogłasza .

Z jakiego konta teraz sprzedaje?


RE: UWAGA NA OSZUSTA OLX - Rzymek - 02-02-2020

Teraz Części Honda Ostrowiec Świętokrzyski. Ma do Ka9 i Ka8. Mam wrażenie że on jest tu na forum zarejestrowany.


RE: UWAGA NA OSZUSTA OLX - hondek - 02-02-2020

(02-02-2020, 7:25 )Rzymek napisał(a): Teraz Części Honda Ostrowiec Świętokrzyski. Ma do Ka9 i Ka8. Mam wrażenie że on jest tu na forum zarejestrowany.

Prawdopodobnie jest! Co ciekawe byłem u niego osobiście po reflektory za które zapłaciłem i... Też ich nie mial! Opiszę Wam ta historie po sprawie która będzie się toczyć tak: kancelaria i wezwanie przedsądowe do zwrotu wplaty, jeśli nic wtedy organy ścigania plus sąd i sprawa o oszystwo. We wszystkim bardzo pomógł mi portal Olx. Pl który odzyskał wszystkie archiwalne rozmowy i dane osobowe oszusta i wyraził gotowość dostępnienia tych danych Policji.

Powiem Wam, ze szkoda mi typa bo to nie pierwszy typ który mnie chce przechytrzyć, ale nie ma pojęcia w jakie koszty się pakuję i co będzie miał w kartotece... W dodatku ma dwójkę dzieci i żonę Bogu ducha winna, a cała sprawa będzie się toczyć przeciw zonie gdyż na nią było konto bankowe.

Opiszę całe sprawę, tymczasem pozdrawiam wszystkich uczciwych ludzi, nie tylko z Ostrowca Świętokrzyskiego.


RE: UWAGA NA OSZUSTA OLX - hondek - 02-02-2020

Na razie nie znam jego aktualnego konta. Poproszę olx aby sporządził listę tzw oszustów bazując na numerach kont bankowych. Taka lista powinna powstać by unikać podobnych sytuacji. Może mi podadzą ten nr i umieszczę go tutaj, bo taki numer nie narusza ustawy Rodo. 

Update:
Nowe konto oszusta to:

"Honda części" 
id ogłoszenia 571591304.

Zgłoszone do olx także.


RE: UWAGA NA OSZUSTA OLX - Reddwarf - 02-07-2020

Dobrze wiedzieć. Choć nie rozumiem po co wpłacać pieniądze jeśli odbiór osobisty. Wtedy zawsze jadę z gotówką.


RE: UWAGA NA OSZUSTA OLX - Deave6 - 02-21-2020

Witam 
Gość chyba znów się ogłasza. ID ogłoszenia 563970201
Tytuł to części honda legend coupé ka8. Nick części honda 
Ktoś potwierdzi?


RE: UWAGA NA OSZUSTA OLX - Rzymek - 02-21-2020

Tak to on