Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cena.
#1
Cześć,

zastanawiam się jaka jest cena za przyzwoity egzemplarz Legendy Coupe G2. Na portalach aukcyjnych są samochody za 3kpln, ale są i za 16kpln, więc rozrzut cenowy jest ogromny. Jakiej ceny powinienem oczekiwać, przy założeniu, że szukam czegoś ogólnie zadbanego, prostego (chodzi o nadwozie), mechanicznie bez zarzutu, z blacharką w średnim+ / dobrym (choć nie nienagannym stanie)? Oczywiście nie wierzę w pełnoletnie, bezwypadkowe samochody z przebiegiem 170kkm. Oczko Po prostu chciałbym coś, w co nie będę musiał wrzucać co chwilę worka pieniędzy, a spokojnie dojadę do celu.

Jeśli dział jest zły, albo post okaże się być niepotrzebny (w szukajce niczego konkretnego nie znalazłem), to przepraszam, proszę o przeniesienie/wyrzucenie i wskazanie mi odpowiedzi na postawione przeze mnie pytanie. Uśmiech
Odpowiedz
#2
Nie kupuj niczego bez magnesu do pomiaru grubości szpachli (nadkola tylne), generalnie za mniej niż 10k jest ciężko. Ew. (najlepiej!!!) szukaj w niemczech bo jest tam tego sporo i tanio. Sprawdzaj kompresję na silniku, stan skrzyni. Uwierz mi, są z mniejszym przebiegiem, ale kosztują adekwatnie do niego właśnie (7k eu).
Powodzenia!

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDe...abNumber=2
Odpowiedz
#3
Sprawdź sobie w galerii KA8 użytkownika Termoba, wygląda na bardzo zadbane i PODOBNO na sprzedaż. Pytaj Uśmiech
Odpowiedz
#4
Kowal, czyli mogę przyjąć, że prawie wszystko co poniżej 10kpln to parchy?

Pytałem już wcześniej w temacie o KA8 usera Termoba o cokolwiek, ale chyba nie zagląda na forum zbyt często Oczko Samochód jest na sprzedaż za 11kpln.
Odpowiedz
#5
Mniej więcej tak, choć na pewno są wyjątki. Jak np. sprzęt SiteOwnera. Mam tu na myśli kogoś zmieniającego furę na dużo nowszą i zbywającego starą jako niepotrzebną. To jednak mój tok rozumowania. Pytaj o wszystko, a wymijające odpowiedzi traktuj jako negatywne. Może pomoże. Ja kupiłem minę, więc za 5+5k wychodzi nadal parch. Mimo że może nie wygląda źle... to wymaga dalszych wkładów. Brakowało kubła zimnej wody Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości