Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gumki ramion wycieraczek-jakie?
#51
(12-18-2017, 4:55 )Legend95 napisał(a): ten zestaw był na aukcjach w JP. Biały kruk i chyba właśnie tylko i wyłącznie w JP do zakupu.

Weź się, co smaka robisz Oczko
Odpowiedz
#52
na pocieszenie - też tego nie kupiłem jak cena stanęła coś na 25 tys jenów .....

Jeśli są dobre oryginalne pióra to uważam, że jakość oczyszczania szyby jest bardzo dobra i nie ma się czego czepiać.
v6
Odpowiedz
#53
Te wycieraczki 150€ komplet .uzywki
Odpowiedz
#54
(12-18-2017, 3:03 )janol91 napisał(a): Super cena... Ciekawe czy jest taka w każdym ASO. A próbował ktoś na stronie haparts.pl?

Dostałem od ceny katalogowej 10% rabatu dla stałego klienta, więc pewnie cena producenta spadła co powinno cieszyć. Jedynie szkoda, że na inne podzespoły w dalszym ciągu drożyzna.
Odpowiedz
#55
Witam. Podpowie ktoś w którym konkretnie aso kupię w najlepszej cenie całe kompletne pióra wycieraczek do legenda kb1 ?
Czytałem cały temat że można kupić same gumki w motoryzacyjnym za 50 zł lub w aso za około 100 zł a ile kosztują kompletne pióra ?
Odpowiedz
#56
(12-29-2018, 6:28 )August napisał(a): Witam. Podpowie ktoś w którym konkretnie aso kupię w najlepszej cenie całe kompletne pióra wycieraczek do legenda kb1 ?
Czytałem cały temat że można kupić same gumki w motoryzacyjnym za 50 zł lub w aso za około 100 zł a ile kosztują kompletne pióra ?

za komplet ok 200zl zapłacisz
Odpowiedz
#57
Ja kupuje same gumki z szynami uniwersalne.

W bricomarche 7zł za 2 sztuki.
Odpowiedz
#58
Ja 2 razy wymieniłem same gumki. Za pierwszym razem było w miarę ok ale po drugiej wymianie już słabo zbierały. Gumki kupowałem na allegro. Teraz kupiłem całe pióra w haparts.pl, z wysyłką wyszły 200zl i jest tak jak powinno być. A przy okazji nie wiecie czy dostanę tę plastikową zaślepke, która jest na ramieniu wycieraczki? Język
Odpowiedz
#59
Kupiłem dwa kompletne pióra za ok 200 zł w aso w Białymstoku.
Odpowiedz
#60
(01-07-2019, 1:16 )August napisał(a): Kupiłem dwa kompletne pióra za ok 200 zł w aso w Białymstoku.

A można taniej w UK https://www.coxmotorparts.co.uk/honda/ho...er-blades/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości