Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LEGEND 2007 - jaki LPG ???
Z tą lubryfikacją to chodzi mi o kwestię, ile koledzy już przejeździliście na swoich instalkach LPG. Bo zabawa z gniazdami zaworów może się zacząć po przejechanych 100 tys km.
Pozdrawiam
Odpowiedz
(10-21-2015, 21:55 )kala40 napisał(a):
(10-21-2015, 8:00 )arek@epoczta.pl napisał(a): w dniu wczorajszym podczas wizyty w aso honda toruń przekonywano mnie do instalacji lpg ;-)
propozycja BRC na jednym reduktorze odpowiedniej mocy, całość nie widoczna z wierzchu pod maską , steronik podłączany pod obd.
cena instalacji 5tyś
kusząca propozycja Oczko

zapewnienie iż w mieście istanieją pojazdy z instalacją stale serwisowane w aso bez problemów duże przebiegi w km

Dziwne te ASO w Toruniu skoro proponuję instalację LPG do takiego samochodu. Pierwszy raz się spotykam z takim przypadkiem, gdyż zwykle ASO odradza.
Zwykle odradza, chyba że... sami montują i zarabiają na tym. Tak jest w Reco w Kaliszu na przykład.
Odpowiedz
(10-21-2015, 21:55 )kala40 napisał(a):
(10-21-2015, 8:00 )arek@epoczta.pl napisał(a): w dniu wczorajszym podczas wizyty w aso honda toruń przekonywano mnie do instalacji lpg ;-)
propozycja BRC na jednym reduktorze odpowiedniej mocy, całość nie widoczna z wierzchu pod maską , steronik podłączany pod obd.
cena instalacji 5tyś
kusząca propozycja Oczko

zapewnienie iż w mieście istanieją pojazdy z instalacją stale serwisowane w aso bez problemów duże przebiegi w km

Dziwne te ASO w Toruniu skoro proponuję instalację LPG do takiego samochodu. Pierwszy raz się spotykam z takim przypadkiem, gdyż zwykle ASO odradza.
Czyli są specami od hond i od gazowania. Cóż za wszechstronność. Ciekawe czy też oferują gazowanie Jazz'a hybrydy i w jakiej cenie O matko
Odpowiedz
honda park w łodzi też zakłada instalacje także to chyba nic sensacyjnego Oczko
Odpowiedz
Mimo wszystko lepiej mieć gaz z ASO niż od druciarza Uśmiech
Odpowiedz
Nie szedł bym tym tokiem myślenia, ponieważ ASO nie ma żadnego doświadczenia w LPG, a montaż wymusiła na nich sytuacja na rynku i zainteresowanie klientów, natomiast warto skorzystać z doświadczonych "druciarzy", którzy nie jeden silnik przerabiali i mają duże doświadczenie w tym zakresie. Takie moje zdanie.
Odpowiedz
(10-31-2015, 19:31 )kala40 napisał(a): Nie szedł bym tym tokiem myślenia, ponieważ ASO nie ma żadnego doświadczenia w LPG, a montaż wymusiła na nich sytuacja na rynku i zainteresowanie klientów, natomiast warto skorzystać z doświadczonych "druciarzy", którzy nie jeden silnik przerabiali i mają duże doświadczenie w tym zakresie. Takie moje zdanie.

Też jestem tego zdania.
ASO w Łodzi też ma taka akcje, montuja jakieś LPG TECH.
Słabo to widzę bo nie mają doświadczenia.
Na rynku jest wielu rzetelnych i doświadczonych od lat "druciarzy" - nie ma więc obawOczko
Oczywiście jeśli ktoś będzie chciał do V6 gaz za 2500,00 zł to niech zapomni - to nie ma prawa dobrze latać.
Odpowiedz
Nie mówię o prawdziwych gazownikach, tylko kombinatorach (druciarzach). Jeśli chodzi o Reco to montują gaz na potęgę m.in. do accordów i legendów. Raczej mają temat dobrze rozeznany i nie partaczą. Kosicki reklamuje w Łodzi LPG Tech rzeczywiście. Słyszałem różne opinie.
Kiedyś stał KB1 na LPG Techu przy Aleksandrowskiej w komisie.
Odpowiedz
(11-01-2015, 2:25 )marcintenisozo napisał(a): Nie mówię o prawdziwych gazownikach, tylko kombinatorach (druciarzach). Jeśli chodzi o Reco to montują gaz na potęgę m.in. do accordów i legendów. Raczej mają temat dobrze rozeznany i nie partaczą. Kosicki reklamuje w Łodzi LPG Tech rzeczywiście. Słyszałem różne opinie.
Kiedyś stał KB1 na LPG Techu przy Aleksandrowskiej w komisie.

Ok  rozumiem, co miałeś na mysli.
Sam widziałem kilka Legendów z druciarskim gazem, nie mówiąc już o wpisach na forum typu: ratunku mam gaz za 1500,00 zł auto nie jedzie, gasnie, żabkuje, itp., itd.
BTW: Kosicki jeszcze się nie zwinął?
Odpowiedz
Kosicki z tego co wiem działa. Nawet ostatnio dzwoniłem, bo potrzebowałem gumki do wycieraczek. Jednak konkurencja na Brzezińskiej działa prężnie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości