Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LEGEND 2007 - jaki LPG ???
Jak tankujesz na różnych stacjach to wątpliwe żeby to był gaz. Poza tym dlaczego by jakość gazu miała wpływ na działanie w jednym prostym przypadku a nie w innych.
A na stagu da się wyregulowac.
Odpowiedz
a ja znów zasugeruję temat jednego reduktora..
Odpowiedz
A ja zasugeruje wymontować gaz ...
Odpowiedz
Faktycznie może to być temat jednego reduktora a nie dwóch,
porozmawiam z gazownikiem.
Listwa zostanie już Barracuda bo jest wystarczająca moc
chociaż bardzo mnie zdziwił fakt przy prędkości 160km gdy wcisnąłem pedał gazu do oporu auto przestawiło się na benzynę ?
Odpowiedz
Jak zmienia wszystko jak leci w instalce to może ich oswieci...auto może przestawić się na benzynę przy WOT z tysięcy powodów. Gazownik ma po to kompa podpietego żeby wydedukowac co jest nie tak.
Odpowiedz
(01-26-2016, 15:28 )dariusz2880 napisał(a): A ja zasugeruje wymontować gaz ...

Sugeruję nie czytać wątku o lpg...
Odpowiedz
(01-27-2016, 4:13 )marcintenisozo napisał(a):
(01-26-2016, 15:28 )dariusz2880 napisał(a): A ja zasugeruje wymontować gaz ...

Sugeruję nie czytać wątku o lpg...
A przy klopotach z silnikiem sugeruje wymontowac listwe wtryskowa i caly system zasilania - nowatorskie, kompleksowe rozwiazania sa zawsze w cenie Uśmiech
Odpowiedz
(01-26-2016, 19:43 )kemot napisał(a): Jak zmienia wszystko jak leci w instalce to może ich oswieci...auto  może przestawić się na benzynę przy WOT z tysięcy powodów. Gazownik ma po to kompa podpietego żeby wydedukowac co jest nie tak.

jak najbardziej
mam umówiony temat do poprawienia i tyle

zupełnie nie rozumiem tu te osoby które dokładają niepotrzebnych treści w sensie wymontować itd

jeśli ktoś nie chce lpg to po co tutaj się wypowiada..
Odpowiedz
cześć,
wymienione zostały następujące nie pasujące elementy instalacji:
- reduktor na KME Gold
- listwa wtryskowa 2 x Barracuda o powiększonej mocy
ponownie został ustawiony cały system

W tej chwili po przejechaniu ponad tysiąc KM nie ma żadnych "rwań"
Auto przyspiesza bardzo przyzwoicie a zużycie w "normie".

Podsumowując wiele zależy od doświadczenia mechaników. Czasem można trafić na mniej doświadczonych w takich samochodach ale uczciwych , na szczęście dla mnie ja na takich trafiłem i mam praktycznie nową instalację po przejechaniu kilku tysięcy ale z efektem zadowalającym i w dobrych pieniądzach - przypomnę że instalacja ta to koszt 3500 zł brutto !
pozdr.
Odpowiedz
aby nie robić bałaganu na forum otworzyłem nowy wątek na lpg-forum
ku mojemu przerażeniu... co będę pisał sami zobaczcie http://lpg-forum.pl/honda-legend-kb1-3-5...54211.html
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości