Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LEGEND 2007 - jaki LPG ???
(04-23-2016, 4:54 )kemot napisał(a): Sensownie brzmi dozowanie bezpośrednio do zbiornika. Jeżeli jest dobra mieszanka to powinno dosyć precyzyjnie dozować razem z gazem. Peter, jak wygląda dozowanie i uzupełnianie?

Pakujesz nabój przez zawór tankowania przy przegladzie instalacji.
Wedle producenta wystarcza na 10 000 km.
Odpowiedz
Ja mam lovato i dziala jak nalezy ?
Odpowiedz
(06-26-2016, 0:18 )lukaszmmarek napisał(a): Ja mam lovato i dziala jak nalezy ?

Kolega jest niepewny czy stwierdza fakt ?
Odpowiedz
(06-25-2016, 5:05 )dariusz2880 napisał(a): Panowie BRC czy landi ? Za tydzien zakładam .

Z BRC nie mam żadnych doświadczeń.
Na LANDI jeżdzę już długo i nic sie nie dzieje.
Jedyny minus - brak  emulatora bieżącego zużycia benzyny, chyba, że cos juz wymyslili.
Odpowiedz
Ja mam BRC już 11 lat. Generalnie jest ok. Po 9 latach czyszczenie wtryskiwaczy Keihin. A po 10 mam do wymiany reduktor Genius MAX... Poza tym nie narzekam Uśmiech spalanie mam poniżej 13 litrów na 100 km
Odpowiedz
Miala się kropka wstawić. Śmiga w 100% idealnie.
Odpowiedz
Na LANDI jeżdzę już długo i nic sie nie dzieje.

Jedyny minus - brak  emulatora bieżącego zużycia benzyny, chyba, że cos juz wymyslili.



jeśli chodzi o to żeby wskazówka poziomu wskazywała mniej więcej prawidłowy poziom to wymyślili i to za około 50zł brutto
Odpowiedz
(06-28-2016, 7:40 )pablo diablo napisał(a): Na LANDI jeżdzę już długo i nic sie nie dzieje.

Jedyny minus - brak  emulatora bieżącego zużycia benzyny, chyba, że cos juz wymyslili.



jeśli chodzi o to żeby wskazówka poziomu wskazywała mniej więcej prawidłowy poziom to wymyślili i to za około 50zł brutto

Fajny sposób cytowania, teraz tak się to robi? Oczko
Odpowiedz
(06-28-2016, 7:40 )pablo diablo napisał(a): Na LANDI jeżdzę już długo i nic sie nie dzieje.

Jedyny minus - brak  emulatora bieżącego zużycia benzyny, chyba, że cos juz wymyslili.



jeśli chodzi o to żeby wskazówka poziomu wskazywała mniej więcej prawidłowy poziom to wymyślili i to za około 50zł brutto

A cóż to za wynalazek? Masz u siebie?
Odpowiedz
(06-29-2016, 5:46 )Peter napisał(a): Fajny sposób cytowania, teraz tak się to robi? Oczko

szybciej było Oczko

(06-29-2016, 6:20 )marcintenisozo napisał(a): A cóż to za wynalazek? Masz u siebie?

ma coś zamontowane - wskazówka pokazuje rzeczywisty pozom paliwa w baku (czasem opada poniżej ale jakoś w trakcie jazdy wraca tam gdzie powinna), oczywiście nie robiłem żadnych fachowych pomiarów ale z obserwacji (80-85 kkm na gazie) wynika że daje radę
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości