Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LEGEND 2007 - jaki LPG ???
Mnie to na początku irytowało, ale teraz nie zwracam uwagi.
Odpowiedz
Byłem na warsztacie BRC nie polecają bo te nowe systemy juz niesa dobre tak jak stare.
Co do landi renzo to nie polecają 2 reduktorów bo wiecej roboty i czyszczenia .. I jeden reduktor wystarczy niby .
Panowie potrzebuje specyfikacje jaki gaz zamontować konkretnie chce landi renzo tylko jakie podzespoły najlepiej ?
Odpowiedz
reduktor IG1 LI02
elekrozawór gazowy med
elektrowstryskiwacze RGI
filtr med
jednostka sterująca omegas
zawór tomasetto
wielozawór tomasetto
zbiornik grodków


Bedzie dobrze czy cos zmienic ?
Odpowiedz
yyyyyyy... jak dadzą gwarancję to będzie dobrze Duży uśmiech to nie jest pierwsze auto na podtlenku butanu na tym forum Oczko doświadczenie jest bezvenną nauką.. weź fakturę Oczko
Odpowiedz
Mam instalacje BRC koszt 4500 zbiornik 53 L tankowałem weszło 42 litry ile maksymalnie zrobie km ?
Czasem jak na gazie odpalam rozrusznik mi kręci 3 sekundy i załapie to norma ?
Odpowiedz
Jesli kreci dluzej niz wczesniej to nie jest norma, przy pierwszym serwisie gazu o tym wspomnij, to mapy sprawdza.
Odpowiedz
Ogólnie jestem zadowolony nic nie czuć taka sama jazda .

Szerokosci
Odpowiedz
(01-08-2016, 16:55 )dariusz2880 napisał(a): Żaden gaz nie nadaje sie do tego silnika !

Hej, to jak to jest - może pominąłem część dyskusji ale nie byłeś przeciwnikiem gazu a teraz zakładasz gaz ?
Odpowiedz
(08-01-2016, 3:40 )jasinski napisał(a):
(01-08-2016, 16:55 )dariusz2880 napisał(a): Żaden gaz nie nadaje sie do tego silnika !

Hej, to jak to jest - może pominąłem część dyskusji ale nie byłeś przeciwnikiem gazu a teraz zakładasz gaz ?

Piniądz Panie, piniądz. Oto się rozchodzi Duży uśmiech
Odpowiedz
(08-01-2016, 3:40 )jasinski napisał(a):
(01-08-2016, 16:55 )dariusz2880 napisał(a): Żaden gaz nie nadaje sie do tego silnika !

Hej, to jak to jest - może pominąłem część dyskusji ale nie byłeś przeciwnikiem gazu a teraz zakładasz gaz ?

Oj panie ja tylko wracałem z pl do de na gazie teraz zona bd nim jeździła bo sprzedać nie chciała .
Ja mam firmowe.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości