Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie można uruchomić silnika - UWAGA WAŻNE!!!
#11
To nie ten przekaznik,zobacz instrukcje paoli, on ma wtyczki, jak sie polozysz na podlodze, to go zobaczysz bodajze pod kierownica. Ma dwie wtyczki, jesli dobrze kojarze. Rozbierasz obudowe plastikowa,uwazaj,zeby nie zlamac i potem wsio lutownica. Jak to nie zadziala, to sprawdz napiecie przy wtyczce pompy(od bagaznika lub przez tylna kanape).
Odpowiedz
#12
Problemem standardowo był ten przekaźnik. U mnie oznaczony jako RZ 0105 jest pod kierownicą między pedałem hamulca a gazu. Jak będę miał chwilę to zrobię fotki.
Odpowiedz
#13
Orientuje się ktoś czy pasują przekaźniki z innych modeli? Albo gdzie takie coś kupić?  Chętnie bym się w takie coś zaopatrzył tak na zapas :-)
Odpowiedz
#14
Nie wiem czy pasuja,ale wydaje mi sie,ze nie ma duzego problemu z naprawa, tzn wiekszosc elementow z plytki bedziesz w stanie dostac w sklepie elektronicznym, a kumaty elektornik pomierzy i przelutuje je.
Odpowiedz
#15
Tylko warto było by mieć coś takiego na zapas. Wiesz jedziesz na wakacje jesteś daleko od domu a tu nagle taki przypadek. Jak bym miał ten drugi to ograniczam się do takiej wymiany bez holowania i zepsutych wakacjiUśmiech
Odpowiedz
#16
Po przelutowaniu nie powinno by,c problemu przez najbliższe 5lat Uśmiech
Odpowiedz
#17
trzeba będzie się tym zająć przed wyjazdem na wakacjeUśmiech Nie wiem czy dobrze rozumie ale generalnie myk polega na tym aby przelutować wszystko aby uniknąć tzw ,,zimnych lutów"?
Odpowiedz
#18
Odkopie temat . Ma ktoś oznaczenie tego przekaźnika ? Kupiłbym wrazie draki tylko nie wiem pod jaką nazwą go szukać .
Odpowiedz
#19
(03-20-2017, 17:25 )bartshcru napisał(a): Odkopie temat . Ma ktoś oznaczenie tego przekaźnika ? Kupiłbym wrazie draki tylko nie wiem pod jaką nazwą go szukać .

Main relay. Trafila mnie taka sytuacja we Wloszech, pozostalo podgrzanie zapalniczka plytki drukowanej, zadzialalo.
Odpowiedz
#20
Witam mam podobny problem z odpaleniem auta. Nie demontowal em i nie sprawdzałem jeszcze przekaźnika pompy. Czy jak on nie działa to Immo kontrolka też się nie zapala? Czy tak. Mieliście?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości