Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
podgrzewanie + składanie lusterek '90
#11
(04-08-2013, 23:32 )Krzysztov napisał(a): http://img41.imageshack.us/img41/2976/coupe2w.jpg

Jaki klimat! Muszę to mieć, najlepiej z obu stron z przodu Oczko

końcówka anteny nawet świeci przy włączonych światłach
na CRX: http://www.youtube.com/watch?v=xOvMXaVrm08
89' Accord: http://www.youtube.com/watch?v=T_VMTiGldfc


z obu stron to raczej śmiesznie będzie wyglądało, fabrycznie montowany na dalszym narozniku z przodu czyli JDM z lewej EDM itp z prawej.
Ten gadżet kupuje sie po to żeby tylko go mieć, to już trzeba być starym wyjadaczem żeby zrozumieć po co komu takie drogie bezużyteczne zabawki.
Odpowiedz
#12
(04-08-2013, 22:59 )dj-napster napisał(a): czyli sterownika lusterek JDM z Legend nikt na tym forum nie ma?
ja po japońsku nie władam językiem wiec raczej nie zagadam na japońskim forum hehe, na ebay raczej nie bedzie bo już szukam od dawna, a jak będzie to pewnie z wysyłką 1500 pln bo tam są chore ceny za takie rzeczy

W poprzednim poście pisałeś, że jesteś w stanie "dobrze" zapłacić za JDMowy bajer. Niestey te zabawki tyle kosztują a uwierz, że 1500,00 zł wraz z kosztami wysyłki to nie jest jeszcze nie maksymalny pułap.
Odpowiedz
#13
Ale nie aż tyle, bez przesady, kilka stówek miałem na myśli, to jest dobra kwota za dodatkowy guziczek. Pewnie na japońskich szrotach takie rzeczy trafiają na prasę Uśmiech
Odpowiedz
#14
(04-08-2013, 23:51 )dj-napster napisał(a): z obu stron to raczej śmiesznie będzie wyglądało
Ale to są elektryczne maszty więc nie jeździ się z nimi wysyniętymi non stop. Na tył też robili.
Odpowiedz
#15
Świecąca końcówka anteny no ok w agro tuningu jest ok ale nie w poważnych autach dojrzałych ludzi. Co do składanych lusterek aż żałuje że takich nie mam, dzisiaj pod Tesco swoje straciłem jak litwin swoim Pajero się koło mnie pasował. Fakt faktem ale pięć stówek zarobione a lusterko i tak miałem w zapasie bo moje było już uszkodzone przez stłuczkę lusterek z Avensisem na wąskiej drodze.
Jak nazywa się auto dla Roma?


Roomster Uśmiech
Odpowiedz
#16
(04-08-2013, 23:51 )dj-napster napisał(a): końcówka anteny nawet świeci przy włączonych światłach

Bez przesady ze świecącymi końcówkami, ale jeśli kiedyś trafiłby się OEMowy zestaw... Choć pewnie koszta takowego zabijają.
Odpowiedz
#17
(04-11-2013, 6:41 )ManiacHST napisał(a): Świecąca końcówka anteny no ok w agro tuningu jest ok ale nie w poważnych autach dojrzałych ludzi.


Nie wiesz co piszesz, wioche robisz w tym temacie! O matko
Świecąca końcówka jest OEM i działa przy zapalonych światłach i przy wysuniętej antence, żeby było ją widać jak jest ciemno podczas parkowania.

Jazda z wysuniętą antenką to by było robienie wiochy.

(04-11-2013, 9:38 )Krzysztov napisał(a): ale jeśli kiedyś trafiłby się OEMowy zestaw... Choć pewnie koszta takowego zabijają.

komplet z włącznikiem, przekaźnikiem i wiązką 700-1000 takie ceny ja widywałem, za 500 można nabyć samą antenkę ale to niewiele da. Musi być przekaźnik który podobnie działa jak dla składanych lusterek, że jak obciążenie się pojawia to rozłącza napięcie.

a to mój Duży uśmiech
[Obrazek: 2_zps1fef3347.jpg]
Odpowiedz
#18
Dokładnie. Antenkę wysuwa się tylko w czasie parkowania.
Odpowiedz
#19
up!

minęło prawie 5 lat a ja nigdzie takiego sterownika nie widziałem, może ktoś rozbiera jakiegoś JDM'a to dajcie znać Duży uśmiech
Pochodzi on na 99% z Acura/Legend 1 gen 1985-1991r
Odpowiedz
#20
Chyba tylko ja działam w takim temacie obecnie na tym forum. Mam człowieka, który w rozsądnych pieniądzach sprowadza różne graty JDM (nie tak jak megablast). Odezwij się na PW to się skontaktujemy i powiem co i jak.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości