Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
podgrzewanie + składanie lusterek '90
#21
(06-07-2018, 4:13 )carlos napisał(a): Chyba tylko ja działam w takim temacie obecnie na  tym forum. Mam człowieka, który w rozsądnych pieniądzach sprowadza różne graty JDM (nie tak jak megablast). Odezwij się na PW to się skontaktujemy i powiem co i jak.

Uuuu ciekawe Zawstydzony jest taka jedna część do ka7/8 którą chętnie bym przyją Szczęśliwy
[Obrazek: IMG_20171026_103324.jpg]
Odpowiedz
#22
(06-07-2018, 4:15 )Szczebiot napisał(a):
(06-07-2018, 4:13 )carlos napisał(a): Chyba tylko ja działam w takim temacie obecnie na  tym forum. Mam człowieka, który w rozsądnych pieniądzach sprowadza różne graty JDM (nie tak jak megablast). Odezwij się na PW to się skontaktujemy i powiem co i jak.

Uuuu ciekawe  Zawstydzony  jest taka jedna część do ka7/8 którą chętnie bym przyją  Szczęśliwy

Jeśli czytasz forum to w dziale: honda legend - strona główna › Nasze Auta › Samochody Honda/Acura Legend/RL
możesz sobie sprawdzić co montuje do mojego Legenda i ewentualnie porównać z pozostałymi tematami.
Odpowiedz
#23
(06-07-2018, 23:56 )carlos napisał(a):
(06-07-2018, 4:15 )Szczebiot napisał(a):
(06-07-2018, 4:13 )carlos napisał(a): Chyba tylko ja działam w takim temacie obecnie na  tym forum. Mam człowieka, który w rozsądnych pieniądzach sprowadza różne graty JDM (nie tak jak megablast). Odezwij się na PW to się skontaktujemy i powiem co i jak.

Uuuu ciekawe  Zawstydzony  jest taka jedna część do ka7/8 którą chętnie bym przyją  Szczęśliwy

Jeśli czytasz forum to w dziale: honda legend - strona główna › Nasze Auta › Samochody Honda/Acura Legend/RL
możesz sobie sprawdzić co montuje do mojego Legenda i ewentualnie porównać z pozostałymi tematami.

Fajne rzeczy lądują w twojej Hani, ja choruje na lusterka jdm ze składaniem i zegary o ile pierwsza rzecz jest w miarę do zdobycia (jak i zegary) to do tych zegarów jest potrzebny "moduł" żeby działał komputer pokładowy a zegary były w pełni funkcjonalne. Właśnie ten moduł jest rzeczą której szukam Zawstydzony
[Obrazek: IMG_20171026_103324.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości