Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bicie na kierownicy przy wiekszej prędkości
#21
(01-26-2014, 7:17 )Khaito napisał(a):
(01-26-2014, 2:03 )kowal napisał(a): nie jestem ze śląska, jeśli o mnie chodzi.

Nie, nie o Ciebie chodzi a o autora wątku

Witaj!
byłem u tego fachmana, robi tylko geometrię i muszę przyznać że zna się na tym co robi, jednak mi nie pomógł ponieważ w kwestii geometrii wszystko jest cacy.
Polecił wyważyć koła na porządnej maszynie, tylko z tym jest trudno ponieważ większość wulkanizatorów pracuje u siebie na targanych z zachodu zdezelowanych maszynach.
teraz szukam namiaru na dobrego wulkanizatora z miarę nowym sprzętem.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#22
Cieszy mnie że moje kontakty się sprawdzają Oczko
Odpowiedz
#23
(02-12-2014, 2:27 )Khaito napisał(a): Cieszy mnie że moje kontakty się sprawdzają Oczko

Znalazłem warsztat z dobrym sprzętem do wyważania kół. Zrobili bardzo porządnie, jeszcze tak długo nie wyważałem nigdzie kół, ale problem jak narazie zniknął, w końcu auto płynie przy większych prędkościach.
Dzięki za informacje, pozdrawiam. Szczęśliwy
Odpowiedz
#24
I nie chcący znowu miałem racjęO matko
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#25
Tak, szacunUśmiech
Odpowiedz
#26
(02-16-2014, 7:59 )kala40 napisał(a): Tak, szacunUśmiech

Dokładnie miałem to samo telepało autem po wyżej 130km/h, koleś z zakładu wulkanizacyjnego nie kalibrował wyważarki od 2 lat, pojechałem do innego zakładu problem zniknął, wróciłem do mistrza zwróciłem uwagę, to przymnie wyjął dokręcany do wyważarki odważnik instrukcję prze kalibrował i wyszło że źle wyważa 10/45, przeprosił, podziękował za przypomnienie hahahaha i wyważenie następne mam gratis. Reasumując trzeba uważać na takie sytuacje bo można pakować kasę w części i nic to nie wniesie, bo ktoś ma nie sprawną (brak kalibracji przynajmniej 2 x na sezon) maszynę do wyważania kół.
Odpowiedz
#27
I takich miejsc jest pełno, sprowadzają przestarzałe graty z zachodu i klepią kasę na ludziach
Odpowiedz
#28
Ja zrobilem toczenie bo bylo przy hamowaniu. Pomoglo. Polecam ten przy al. Krakowskiej po prawej jadac od janek. Koles robi dlugo i dokladnie ze 3h. Pozniej okazalo sie ze nie tylko to bo bilo tez przy 120. Wiec poszedlem na zawieszenie ale uczciwy mechanik powiedzial: Panie tu chyba jest felga krzywa. Pojechalem na prostowanie i co wyszlo ze 3 lekko walniete. Koszt okolo 400 no coz trzeba robic. Poszlo no i wreszcie miodzio obylo sie tez bez zbieznosci. Teraz jestem po wymianie opon na felgach i co znowu... nie ma bata felgi prostowane byly na jesieni i poszly do piwnicy wiec to wulkanizator.. w weekend jade go opierniczyc ze zawsze 2 razy musze chodzic do tych czy innych Panow.. Pewnie to efekty braku kalibrowania maszyn lub robienia po lepkach bo na wiosne przecierz to linia produkcyjna.
Odpowiedz
#29
Bez urazy, ale większość wulkanizatorów to dziady patrzące nie na jakość i zadowolenie klienta, tylko na szybką kase.
Odpowiedz
#30
(04-14-2018, 5:38 )kala40 napisał(a): Bez urazy, ale większość wulkanizatorów to dziady patrzące nie na jakość i zadowolenie klienta, tylko na szybką kase.

Heh. ja to nazwałem żniwami wulkanizacyjnymi 2 x do roku Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości