Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakup grupowy Multimedia
#61
Przez dhl idzie ?
Odpowiedz
#62
a nie wiem czym idzie. Przesylka byla darmowa wiec pewnie korzystaja z najtańszych opcji.
Odpowiedz
#63
No i mam przesyleczke :-) rowno 30 dni roboczych. Wyglada niezle, ciekawe jak bedzie dzialac. Ale o tym przekonamy sie dopiero w weekend :-):-)
Odpowiedz
#64
Słuchaj na YouTube jest film z tym twoim odtwarzaczem Oczko
Odpowiedz
#65
Jest. Wrzucil gosc ktory go testowal na HondaKarma Uśmiech
Odpowiedz
#66
Akcja się rozkręca...czekam aż ktoś wrzuci link  Zawstydzony
Odpowiedz
#67
W koncu znalazlem czas na instalacje odtwarzacza. Troche sie nameczylem, szczegolnie, ze urwalo mi jeden cieniutki chinski kabelek przy wtyczce odtwarzacza. Trzeba bylo lutowac kilkukrotnie do wystajacego z wtyczki krociutkiego kikuta. Nie zdawalo to egzaminu wiec w koncu wypialem jeden pin i przylutowalem bezposrednio do niego. Jak narazie trzyma sie dosc solidnie. Mam nadzieje, ze nie urwie sie gdzies pod wplywem drgan w czasie jazdy. Odtwarzacz wyladowal w tunelu srodkowym z lewej strony lewarka zmiany biegow. Chcialem go przykleic tasma dwustronna z rzepem, ale w tunelu nie bylo plaskiej powierzchni zeby sie ta tasma trzymala. W koncu dosc ciasno zostal owiniety folia babelkowa. Powinien byc stabilny. Zalety urzadzenia:

- w pelni funkcjonalny zestaw glosnomowiacy. Juz nie trzeba przy kazdym nawiazaniu polaczenia zmieniac sygnalu audio z Głosnik na Bluetooth. Bardzo mnie to irytowalo
- dziala streaming muzyki z telefonu przez bluetooth. Nie wiem jeszcze czy dziala streaming z youtube - do sprawdzenia
- dziala odtwarzanie mp3 z pena. Tutaj wydaje mi sie ze jakosc dzwieku jest lekko gorsza niz streaming z tele, ale chyba to jest kwestia jakosci mp3 - do sprawdzenia
- dziala sterowanie z kierownicy. Zmiana folderow, zmiana utworow, przelaczanie miedzy odtwarzaczem z pena, bluetooth, odbieranie polaczen.

Niestety projekt jeszcze nie skonczony. Zabraklo mi troche czasu. Chcialem wrzucic gniazdo USB i Aux-in do schowka w podlokietniku, ale nie moglem zdemontowac schowka na napoje. Na tym poleglem, a ze auto potrzebne na wieczor to gniazdo pendrive wyladowalo w popielniczce zamiast wkladu. Mam nadzieje ze tymczasowo Uśmiech Do tego planuje podlaczyc sie pod wewnetrzne mikrofony auta. Jak narazie na szybko poprowadzilem kabel w slupkach i podsufitce do zewnetrznego mikrofonu. Nie wyglada to zle. Jakosc polaczen tez nie jest zla. Zobaczymy jak bedzie w czasie jazdy. Wieczorem badz jutro postaram sie nagrac jakis filmik.
Odpowiedz
#68
Ok czekamy Oczko
Odpowiedz
#69
(12-29-2017, 1:00 )NethroN napisał(a): W koncu znalazlem czas na instalacje odtwarzacza. Troche sie nameczylem, szczegolnie, ze urwalo mi jeden cieniutki chinski kabelek przy wtyczce odtwarzacza. Trzeba bylo lutowac kilkukrotnie do wystajacego z wtyczki krociutkiego kikuta. Nie zdawalo to egzaminu wiec w koncu wypialem jeden pin i przylutowalem bezposrednio do niego. Jak narazie trzyma sie dosc solidnie. Mam nadzieje, ze nie urwie sie gdzies pod wplywem drgan w czasie jazdy. Odtwarzacz wyladowal w tunelu srodkowym z lewej strony lewarka zmiany biegow. Chcialem go przykleic tasma dwustronna z rzepem, ale w tunelu nie bylo plaskiej powierzchni zeby sie ta tasma trzymala. W koncu dosc ciasno zostal owiniety folia babelkowa. Powinien byc stabilny. Zalety urzadzenia:

- w pelni funkcjonalny zestaw glosnomowiacy. Juz nie trzeba przy kazdym nawiazaniu polaczenia zmieniac sygnalu audio z Głosnik na Bluetooth. Bardzo mnie to irytowalo
- dziala streaming muzyki z telefonu przez bluetooth. Nie wiem jeszcze czy dziala streaming z youtube - do sprawdzenia
- dziala odtwarzanie mp3 z pena. Tutaj wydaje mi sie ze jakosc dzwieku jest lekko gorsza niz streaming z tele, ale chyba to jest kwestia jakosci mp3 - do sprawdzenia
- dziala sterowanie z kierownicy. Zmiana folderow, zmiana utworow, przelaczanie miedzy odtwarzaczem z pena, bluetooth, odbieranie polaczen.

Niestety projekt jeszcze nie skonczony. Zabraklo mi troche czasu. Chcialem wrzucic gniazdo USB i Aux-in do schowka w podlokietniku, ale nie moglem zdemontowac schowka na napoje. Na tym poleglem, a ze auto potrzebne na wieczor to gniazdo pendrive wyladowalo w popielniczce zamiast wkladu. Mam nadzieje ze tymczasowo Uśmiech Do tego planuje podlaczyc sie pod wewnetrzne mikrofony auta. Jak narazie na szybko poprowadzilem kabel w slupkach i podsufitce do zewnetrznego mikrofonu. Nie wyglada to zle. Jakosc polaczen tez nie jest zla. Zobaczymy jak bedzie w czasie jazdy. Wieczorem badz jutro postaram sie nagrac jakis filmik.

Dzieki za update, mozesz porownac jakosc tej samej piosenki mp3 320kbps z plyty i przez BT. Jestem ciekawy czy jakosc tego samego pliku bedzie taka sama.
Odpowiedz
#70
Czas napisac kilka slow o odtwarzaczu ktory sobie sprezentowalem. Szczerze mowiac to im dluzej go mam tym mniej jestem do niego przekonany.

1. Pierwsze co mi przeszkadza to zaklocenia. Na fimliku ponizej przedstawiam jak sie maja zaklocenia na wylaczonym silniku:

https://www.youtube.com/watch?v=dJQkNnmUdBI

Widac i slychac ze ujawniaja sie one dopiero po porzadnym podkreceniu glosnosci (okolice 20). Przyznam ze jest to akceptowalne i malo upierdliwe w porownaniu z co sie dzieje na wlaczonym silniku. Jesli nie gramy z odtwarzacza zadnego dzwieku to z glosnikow leci lekkie buczenie. Jesli do tego wrzucimy D i nasz odtwarzacz nie gra zadnej muzyczki to buczenie staje sie bardzo upierdliwe. Dzieje sie tak, poniewaz nasz system ANC uaktywnia sie gdy wrzucamy D na skrzyni (mozecie to sprawdzic u siebie nasluchujac odglosow z glosnikow po wrzuceniu D- bedzie slychac lekkie buczenie, chyba ze ja mam cos nie tak). Podejrzewam, ze buczenie odtwarzacza sprzega sie z ANC, a ten je wzmacnia i powiela.
Jesli przy wrzuconym D gra sobie muzyczka to wszystko jest ok. Slychac tylko muzyke czysto i wyraznie.

2. Odtwarzacz gra ciszej i bardziej "plasko" niz nasze mp3 z plytki, nie mowiac juz o CD. Porownywalem dwa te same utowry nagrane w mp3. Jeden wrzucony na plyte, a drugi na telefonie czy pendrive. Niestety dzwiek jest gorszej jakosci. Basy sa duzo plytsze, za to dzwiek zawiera wiecej niuansow w zakresie srednich i wysokich tonow. Panorama stereo tez wydaje mi sie delikatnie lepsza na odtwarzaczu mp3 "z ryzu". Moze sie tak dziac z dwuch powodow:
- przetworniki w odtwarzaczu tna niskie tony,
- nasz system audio przetwarza sygnalu ze zlacza zewnetrznej zmieniarki/DVD przez procesory dzwieku

Spadek basu udalo mi sie czesciowo skompensowac programowym programowym equalizerem na telefonie wiec tutaj nie ma tragedii.

3. Odtwarzacz czasami glupieje. Zdarzylo mi sie raz (akurat podczas nagrywania) ze sciszyl mi sygnal. Byl on o wiele cichszy niz ten z plyty.
https://www.youtube.com/watch?v=i-jYwKkR8lM   - widac tutaj mniej wiecej od polowy filmu.
Dodatkowo dwa razy zdarzylo mi sie, ze w trybie odtwarzania z pendrive nie chcial mi przelaczac utworow. Zarzylo sie to gdy dluzej przytrzymalem przycisk Next track myslac ze przymam Forward, ktorym to przelaczami pomiedzy Bluetooth player i Mp3 player. 

Generalnie jak dziala sterowanie odtwarzaczem mozecie obczaic w tym filmiku:
https://www.youtube.com/watch?v=UyG_CMV44o8 - tutaj pokazuje jak sie steruje zmiana utworow oraz trybami pracy BT/player.

Czy kupilbym to po raz drugi ? Sam nie wiem. Z jednej strony fajnie miec mozliwosc odtwarzania poprzez bluetooth, ale z drugiej strony te wszystkie wady ktore znalazlem jakos mnie nie zachecaja. Pisalem z gosciem ktory to testowal na HondaKarma i on nie ma takich problemow. Widocznie jakosc produkcji nie jest dostatecznie powtarzalna. Co sie trafi wam ? Nie mam pojecia. Mam nadzieje, ze lepszy egzemplarz niz mi.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości