Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trochę minęło czasu
#1
Cześć Wszystkim Fanom Legenda. Dawno mnie Tu nie było.. Ale korzystając że już wróciłem, chciałabym namówić Was jednak na dobry SpoT z. Prawdziwego zdarzenia. Wiem wpada TU gość, którego dobry rok nie było i rzuca swoje wyssane z palca poglądy..
   Niedługo kończy się sezon letni, może jeszcze dogrzeje słońce. Myślę że warto spotkać się w dużym gronie w jednym miejscu i zobaczyć jak to wszystko wygląda na żywo. Nie mówię tu o wielkiej imprezie z jedzeniem i napojami..:-) Tylko o zebraniu się tutaj i jednogłośnie podjąć decyzje Tak Ogarniamy To i szykujemy się do Spotu, tylko w Dużym Gronie z Naszymi Legendami. Zebrać się z całej Polski. Wiem że nie jest tak łatwo to zrobić, każdy z Nas ma swoje swoje sprawy praca itp. Ale jak będziemy to trzymać wszystko na Forum to nie zrobimy czegoś konkretnego.. Nie patrzeć na kilometry i na to że chyba nie dam rady się spotkać. Warto zrobić coś GRUBEEGO!! I rozwinąć To wrzystko. Także czekam na jakieś info. Pozdro dla Wrzystkich posiadaczy Legendów!!
Odpowiedz
#2
Heh to się ogarnął.. To przecież ja przespałem. .. No ale wrócił
Odpowiedz
#3
To proponuje srodek Polski gdzies i rzuc termin...
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
#4
(09-15-2015, 16:06 )pandrummer1 napisał(a): To proponuje srodek Polski gdzies i rzuc termin...

Myślę że niema problemu, tyle że nie jestem na bieżąco przez k.czasu z tym co się dzieje tu na forum i wgl. Czytałem wasze posty i zauważyłem że częstym miejscem spotów jest centrum Polski i czasem szybkie decyzje na spoty. Jestem za ale wrzesień odpada u mnie, bardziej pasuje druga połowa października. Ja pod Wrockiem ale żaden problem by wyskoczyć na spot. A co do terminu i miejsca na dzień dzisiejszy chyba podpisze się pod waszym pomysłem ale w między czasie rzuce jakieś dobre miejsce. 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości