Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bagażnik dachowy
#1
Cześć,
czy ktoś z Was spotkał się z takim gadżetem w KA9?
Szukałem informacji w necie, ale nic. W innych wątkach, ktoś zaczynał temat ale w KA8/KA7 i KB1 i niby coś jest.
Bagażnik raczej nie na ciężkie rzeczy typu rowery, tylko do nart lub deski Uśmiech
Otwór w podłokietniku się raczej do tego nie nadaje, ponieważ mogę tam wrzucić co najwyżej narty biegowe a nie snowboard Uśmiech
Odpowiedz
#2
Zobacz na stronie ,,Thule,,
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
#3
W temacie użytkownika "Bonio86" -> KA9 prelift low budget na 7 stronie są zdjęcia jego samochodu z założonym bagażnikiem (pisał, że dedykowany do 7 Gena), na forum nikt inny się czymś takim nie chwalił, przynajmniej ja nie kojarzę w KA9
Odpowiedz
#4
Mistrzostwo złotej łopaty wygram odkopując ten wątek, ale może komuś się informacja przyda, bo sam szukałem. 
Jest dostępny jeden bagażnik do KA9 - Mont Blanc Supra 2. Niestety jest to bardzo ubogi (brak zamka) i stalowy bagażnik (dosyć głośny), ale pasuje. Przetestowałem go wioząc nad morze dwa rowery i box dachowy. 

Jeśli ktoś będzie zainteresowany to mogę podesłać zdjęcie jak to wygląda, ewentualnie w Warszawie mogę bagażnik pożyczyć do testów. 

Można go kupić w InterPack - http://www.interpack.eu/product-pol-2843...ochod.html
Odpowiedz
#5
Wydaje mi się, że mam taki sam w KB1.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości