Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Honda Legend KA9 by SobeeH
#91
a dlaczego nie pomalowales farbka do witraży? ja mam firmy vitrail i wyglada extra
Odpowiedz
#92
Ooooo BMW e34 Polita like it Uśmiech
KA8 "Gangster" Kraków<3
Odpowiedz
#93
Wróciliśmy z Raceism Event i jak co roku niezapomniana impreza!
Później wrzucę kilka fotek jak wysoki poziom był w tym roku!

A póki co podrzucam kolejny mój home made element Uśmiech
[Obrazek: PvL531q.jpg]
[Obrazek: jC2KdH8.jpg]
Blenda wyszła jak z fabryki Uśmiech
[Obrazek: gybQ50p.jpg]
Odpowiedz
#94
https://www.facebook.com/wrocarspoty/ tu jest cała relacja z raceismu Oczko

wygląda bardzo dobrze ta blenda Uśmiech oswietlenie tablicy jest standardowe czy jedna lampka na środku ?
Odpowiedz
#95
Jest zamontowane w seryjnych miejscach ale jest zmienione na Ledy dedykowane Oczko
[Obrazek: j6faaEE.jpg]

Dziś zamówiłem LEDowe żarówki W21W do wstecznego, i H1 do przeciwmgielnych i długich Oczko Jest to temat na szybko, ponieważ powoli budżet został zniszczony i nie mam możliwości finansowych, żeby zrobić full LED lamp tylnych i przednich.
Mam już pomysł na lampy tył low budget, które będą mocno się wyróżniały na scenie Uśmiech
[Obrazek: gybQ50p.jpg]
Odpowiedz
#96
na styk - bardzo ładnie

lampy - albo pomarańczowa folia na kierunki i wsteczny (słabo chyba) albo to co na raceismie było na jednym Leonie.

[Obrazek: P7099584.JPG]

Nie widziałem takiego rozwiązania w KA9 Uśmiech
Odpowiedz
#97
blenda tabliy super, pokaż jakąś fote z boku - jestem ciekawy felg
Odpowiedz
#98
Jeśli można zapytać jaka powłoka pójdzie na bude?
Odpowiedz
#99
Super wyszło Uśmiech będziesz przywracał emblematy na klapę ?
KA8 "Gangster" Kraków<3
Odpowiedz
(07-18-2016, 18:09 )Mateusz napisał(a): Jeśli można zapytać jaka powłoka pójdzie na bude?

Po pełnej korekcie w SNB Łódź (lakier musi zostać wycięty na lustro) lakier zostanie zabezpieczony ceramiką Modesty. Całe auto zostanie poddane pełnej korekcie włącznie ze środkiem Oczko

(07-18-2016, 18:58 )Shadows napisał(a): Super wyszło Uśmiech będziesz przywracał emblematy na klapę ?

Wraca znaczek Honda i wpada znaczek Junction Produce będzie czyściej Oczko

(07-18-2016, 5:15 )jurkiel napisał(a): blenda tabliy super, pokaż jakąś fote z boku - jestem ciekawy felg

Jutro mam umówione nastrzelenie opon na felgi więc pewnie jutro wrzucę fotkę jak auto wygląda z boku ;P
[Obrazek: gybQ50p.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości