Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nokian zLine 245/45R18 100 Y - nie polecam
#1
Witam,

Miałem Continental SportContact 5 245/45 R18 100Y XL i byłem zadowolony, teraz kupiłem ten Nokiany i nie polecam - strasznie głośnie przy większych prędkościach.

Pozdrawiam,

Włodek
Odpowiedz
#2
Aktualizacja: po jakimś czasie przestały hałasować, więc zapewne tylko nówki sztuki są głośne. Piszę post pod postem, żeby był widoczny, bo wydaje mi się, że po edycji zostaje pierwotna data postu i Ci co go kiedyś przeczytali nie zobaczą aktualizacji.
Odpowiedz
#3
(09-19-2016, 23:45 )wlodek napisał(a): Aktualizacja: po jakimś czasie przestały hałasować, więc zapewne tylko nówki sztuki są głośne. Piszę post pod postem, żeby był widoczny, bo wydaje mi się, że po edycji zostaje pierwotna data postu i Ci co go kiedyś przeczytali nie zobaczą aktualizacji.

Słusznie Włodek - dzięki za info.
Odpowiedz
#4
jeździsz na 18 zimą?

mój pojazd nabyłem na mega brzydkich 17, ale komfort jest niesamowity. Niestety w Polsce jeszcze długo będzie potrzebny grubszy pasek gumy nad felgą.
Dlatego zostaję przy 17 w opcji zimowej.


Załączone pliki Miniatury
   
v6
Odpowiedz
#5
Twoja ta kb2 ? Piękna jest .
Odpowiedz
#6
(10-08-2016, 7:18 )Legend95 napisał(a): jeździsz na 18 zimą?

mój pojazd nabyłem na mega brzydkich 17, ale komfort jest niesamowity. Niestety w Polsce jeszcze długo będzie potrzebny grubszy pasek gumy nad felgą.
Dlatego zostaję przy 17 w opcji zimowej.

Tak, jeżdżę na 18 i faktycznie jest nieco twardo.
Odpowiedz
#7
Podłącze się pod temat. Jakie najbardziej ciche oponki 18 " polecacie? Jakieś doświadczenia w tym temacie?
Odpowiedz
#8
Przy głośnych oponach, na pewno pomoże wygłuszenie drzwi i nadkoli tył. A dodatkowo wzmocni jakość dźwięku Uśmiech
Odpowiedz
#9
(10-10-2016, 18:06 )wlodek napisał(a):
(10-08-2016, 7:18 )Legend95 napisał(a): jeździsz na 18 zimą?

mój pojazd nabyłem na mega brzydkich 17, ale komfort jest niesamowity. Niestety w Polsce jeszcze długo będzie potrzebny grubszy pasek gumy nad felgą.
Dlatego zostaję przy 17 w opcji zimowej.

Tak, jeżdżę na 18 i faktycznie jest nieco twardo.

A przypomniało mi się dlaczego nie zdecydowałem się na 17-tki. W instrukcji jest napisane, że nie da się na nie założyć łańcuchów, a uznałem, że czasem może się to okazać przydatne lub konieczne.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości