Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prosba o ocene aukcji , moze ktos byl lub zna auto
#1
Witam,

Trafilem na forum z powodu checi, rozmyslan zakupu oto tej sztuki :

https://www.otomoto.pl/oferta/honda-lege...yHurP.html


I tutaj prosba forumowiczow o cokolwiek co sie moze rzucac w oczy ? na co zwrocic uwage podczas ew. ogledzin . Czy cena jest ok ? 

Bardzo dziekuje za ewentualne podpowiedzi. 

Przy okazji uzytkuje szczesliwie Accorda 2001 w gazie i nie chcial bym sobie pogorszyc z uwagi na np dostepnosc czesci. WIem ze sa drozsze . Ale jesli auto mialoby przerasnac 2,5 - 3 krotnie za serwis w stosunku do accorda . To prosze mi tez napiszcie Oczko

Dziekuje 

Jak w nicku Nowicjusz i z Legenda zielony ( Choc accordami juz 10 lat )

PROSZĘ ZAMIESZCZAĆ WĄTKI W ODPOWIEDNICH DZIAŁACH.
Odpowiedz
#2
Po " sledztwie internetowym " doszukalem sie , ze ten samochod juz byl raz wystawiany , tylko nie wiem kiedy za 19400 , teraz stoi 18900.

Oraz z nowej aukcji zniknelo to zdejcie tylnego nadkola . Czy ten znak na nadkolu to poczatek czegos niedobrego..?
   
Odpowiedz
#3
Brud albo parch rdzy - jej i tak nie unikniesz, chyba ze postawisz auto w garazu i bedzie nieruchomoscia Oczko
Odpowiedz
#4
to zgnije jeszcze szybciej jeżeli garaż nie będzie suchy i ciepły! Uśmiech

auto musi jeździć, inaczej dużo szybciej się starzeje. paski, płyny, łożyska, amortyzatory, hamulce, praktycznie wszystko dostaje w dupsko bardziej, wtedy, kiedy jest nieużywane.
Odpowiedz
#5
Zapomniales o soli na drogach, w garazu jej nie ma jesli sam sobie nie sypiesz dla sportu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości