Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LEGEND 2005 IDEAŁ??? prośba o opinie
#1
Witam co sądzicie o tej hondzie ,jak dla mnie cena wysoka koła pastowane,z tego co się dowiedziałem to nadkola tylne były robione i klapa,chyba dosyc wczesnie jak na 2005 rok,nie ma książek z aso.proszę kolegów o komentarz.

https://www.otomoto.pl/oferta/honda-lege...db48db4703
Odpowiedz
#2
Auto piękne ale korozja chwyta każde KA9. Mogłobyc poprawiane. Warto obejrzeć na żywo bo auto jest faktycznie wspaniałe. Ostatni wypust i idealne połączenie kolorystyczne. Ze zdjęć nie widać kitu ale na żywo najlepiej ocenić. Na plus jest to że ma kompletne wyposażenie czyli grill, kierownicę, gałkę, fotel z elektryczną regulacją lędźwi oraz lampy tylne. Zdobyć np. poduszkę kierowcy do tego auta jeśli było by po wypadku jednoczyłoby z cudem bo tych roczników na części nigdy nie widziałem.
KA9 01' + EE9 91'
potrzebujesz coś do swojego Legenda z części pisz pw chętnię pomogę
Odpowiedz
#3
Tak jak Paweł pisze to jest biały kruk wśród Legendów.
Cena jest adekwatna do jego unikalności, ale myślę że udałoby się coś z tego urwać. Pytanie czy ktoś chce mieć auto do którego części blacharskie może mieć tylko aso lub haparts Uśmiech
Odpowiedz
#4
O to mi trochę oczy otworzyliście.Czyli z częsciami do tego samochodu jest tak bardzo ciężko? A czy do legenda podchodzą jakieś częsci z innych hond czy to biały kruk który mocno nadwyręży portfel?Podobno są bardzo bezawaryjne ,ciekawe czy wszystkie?
Odpowiedz
#5
Różni się tym czym napisał Paweł. Reszta jest taka jak w starszych legendach bądź podobna, co nie czyni tego łatwo dostępnym Uśmiech
Odpowiedz
#6
Z częściami eksploatacyjnymi zapraszam w razie co do siebie natomiast te auta są egzotyczne więc trzeba czasem pokombinować by odnaleźć części ale ja lubię takie wyzwania. Rozrządy hamulce zawieszenie są do załatwienia.
KA9 01' + EE9 91'
potrzebujesz coś do swojego Legenda z części pisz pw chętnię pomogę
Odpowiedz
#7
Ladny, wypucowany do bolu,ale stoi w ogloszeniu juz dlugo, dlatego wydaje sie,ze mozna duzo zbic z ceny. Grill mi sie osobiscie tak nie podoba jak np zegary.
Odpowiedz
#8
Mialem rocznik 2002 z calymi nadkolami nigdy nie robionymi. Poza tym cale auto bylo w oem lakierze i jakos nikt nie chcial zaplacic 20tys zl. Czas weryfikuje oczekiwania...
Odpowiedz
#9
(02-10-2017, 22:13 )MIETEP napisał(a): Witam co sądzicie o tej hondzie ,jak dla mnie cena wysoka koła pastowane,z tego co się dowiedziałem to nadkola tylne były robione i klapa,chyba dosyc wczesnie jak na 2005 rok,nie ma książek z aso.proszę kolegów o komentarz.

https://www.otomoto.pl/oferta/honda-lege...db48db4703

Ja mam 2003r 88 tys przelotu i nie ma grama rdzy. Nawet podwozie czyste. Lakier fabryczny.
Przelot duzy i styrany w srodku. Moj wyglada jak nowy przy tym. Srodek i lakier mam bez korekty zadnej. Sama pielegnacja
Odpowiedz
#10
(02-10-2017, 22:13 )YMIETEP napisał(a): Witam co sądzicie o tej hondzie ,jak dla mnie cena wysoka koła pastowane,z tego co się dowiedziałem to nadkola tylne były robione i klapa,chyba dosyc wczesnie jak na 2005 rok,nie ma książek z aso.proszę kolegów o komentarz.

https://www.otomoto.pl/oferta/honda-lege...db48db4703

Ja mam 2003r 88 tys przelotu i nie ma grama rdzy.  Nawet podwozie czyste. Lakier fabryczny.
Przelot duzy i styrany w srodku. Moj wyglada jak nowy przy tym. Srodek i lakier mam bez korekty zadnej. Sama pielegnacja



Czyli duże szanse ze jest to picówa pod klienta,jak romawiałem z gościem to mówił ze auto kupił dla ojca ale w międzyczasie znalazł sie lexus od rodziny a legend został ,szczerze nie za bardzo mi sie w to chce wierzyć tymbardzie ze facet handluje autami,Pozatym te opony sie świecą i mam wrażenie ze ciężko mu jest sie jej pozbyc.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości