Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Awaria kierunkowskazów
#1
Witam serdecznie, od niedawna jestem dumnym posiadaczem Hondy Legend KA 7 z 1991 roku i pomimo innych drobnych usterek jest jedna bardzo uciążliwa, mianowicie nie działają kierunkowskazy i św. awaryjne. Przypuszczam że to awaria przerywacza ale nie wiem gdzie go szukać. Będę bardzo wdzięczny za podpowiedzi, z góry dziękuję i pozdrawiam, Tomek.
Odpowiedz
#2
Witam
Załatw sprawny włącznik awaryjnych i powinno być po kłopocie również z kierunkowskazami.
Odpowiedz
#3
(07-22-2017, 17:45 )Radas85 napisał(a): Witam
Załatw sprawny włącznik awaryjnych i powinno być po kłopocie również z kierunkowskazami.

OK dziękuję bardzo będę próbował pozdrawiam
Odpowiedz
#4
NIE PISZ POSTA POD POSTEM - EDYTUJ!
Odpowiedz
#5
Przepraszam nie ogarniam tak do końca, mam nadzieję że teraz będzie o, a tak przy okazji to nie jest to jedna z zasad: "8. Postów nie piszemy WIELKIMI LITERAMI – tzn.: nie krzyczymy"
Oczywiście mogę si myli
Odpowiedz
#6
(07-23-2017, 3:07 )Tomek1982 napisał(a): Przepraszam nie ogarniam tak do końca, mam nadzieję że teraz będzie o, a tak przy okazji to nie jest to jedna z zasad: "8. Postów nie piszemy WIELKIMI LITERAMI – tzn.: nie krzyczymy"
Oczywiście mogę si myli

Spoko już ogarnąłem Ci te posty.
Odpowiedz
#7
Dziękuję Peter, przepraszam za złośliwość, czekam na życzliwą odpowiedź, pozdrawiam Tomek
Odpowiedz
#8
(07-23-2017, 3:44 )Tomek1982 napisał(a): Dziękuję Peter, przepraszam za złośliwość, czekam na życzliwą odpowiedź, pozdrawiam Tomek

Absolutnie nie żywię urazy. 
Przekaźnik kierunkowskazów znajduje się w skrzynce przy nogach kierowcy po lewej stronie - największy w zestawie ma sześć pinów.
Ponadto jak pisał kolega Radas85: do sprawdzenia przełącznik świateł awaryjnych.
Dodatkowo być może trzeba przelutować styki w przełączniku zespolonym tzw.: pająku.
Odpowiedz
#9
Bardzo dziękuję sprawdzę ten największy przekaźnik wiem o który chodzi w poniedziałek Dziękuję za rzetelną odpowiedź i pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości