Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legend-y z Allegro i otomoto
Rozmawiałem z nim i jutro jadę ją zobaczyć.
Gaz zostanie zdemontowany bo nie chce samochodu z gazem i wymieniony zostanie zderzak na taki bez korka Uśmiech ( osłona silnika jest w bagażniku ).
Pan zajmuje się tylko handlem Legendami i ogólnie Hondą. Tak twierdzi.
Samochód pochodzi z Czech i jest bezwypadkowy.
Pytanie tylko czy demontaż gazu ma jakiś wpływ na użytkowanie póżniej ?
Mogę go także serwisować u niego i daje gwarancje na przebieg i stan techniczny
Jeździłem cały czas Akko przez 13 od nowości z niewielką przygodą z VW.
Na Allegro jest też Legend z Wa-wy za 46K sfotografowany na podwórku.
Aukcja zakończona
http://allegro.pl/honda-legend-listopad-...53982.html
Tego dzisiaj był mój kolega z HAKP oglądać i ma relacje wideo.
Mechanicznie ok natomiast był malowany, koroduje lewe tylne nadkole mocno, pełno rys od miejskiego użytkowania, do wymiany wkład lusterka lewego przepalony. Jak co to mam relacje wideo.
Odpowiedz
czarna z linku nie ma CMBS i wentylowanych zadków - wersja uboga.

W Czechach i na Słowacji można trafić niezłe auto, tak kupiłem moją KB2 od pierwszego właściciela. Radziłbym mimo wszystko uważać bo kultura eksploatacji aut tam jest doc niska, podobnie jak u nas w PL. Gdybym nie chciał gazu w aucie to na wstępie bym skreślił egzemplarze, które miały instalację już wmontowaną. Zderzak to nie wszystko, masz pocięte wiązki, dziury w budzie i inne ciekawostki, które zostawił po sobie monter. I być może niewiaodmo ile to auto przejechało na gazie.
v6
Odpowiedz
On ma jeszcze jedną bez gazu
https://www.otomoto.pl/oferta/honda-lege...yyE1r.html
Ale 245 K przebiegu a Ja chciałbym mniej
Odpowiedz
Te auta stoją już ponad dwa lata. Pan z Krakowa miał też czarną. Prawie po nią jechałem ze Szczecina - zapomniał tylko powiedzieć że nie działają napędy :-) Radzę ostrożnie podchodzić.
Odpowiedz
Czyli naprawdę nie ma sztuki godnej polecenia ?
To nie mam po co jechać i tracić czas.
A z rozmowy wynikało że "pasjonat marki"
A może znacie auto godne polecenia ?
Odpowiedz
niestety - wybierając nawet najdroższe auto z ogłoszenia nie masz pewności co zastaniesz na miejscu. Z Katowic nie masz daleko - obejrzysz od razu dwa egzemplarze na jednym placu - to też plus ;-) Pasjonat marki kupuje i nie sprzedaje, a tak to po prostu zwykły handlarz.
v6
Odpowiedz
Czyli jechać oglądać ?
Ta srebrna którą chcę aby wymontował gaz jest warta uwagi ?
Czy demontaż gazu może coś popsuć w aucie ?
Z tego co On mówi to usunie instalacje bez śladu, przewody biegną pod autem.
Elementy przerobione pod gaz wymieni na ori bez przeróbek.
No i On twierdzi że auta są świeże a Ty piszesz że stoją dwa lata.
Skąd to wiesz? Szukam od niedawna a takie informacje są dla mnie bardzo cenne
Odpowiedz
jedź oglądaj - najwyżej nie kupisz - daleko nie masz.
Ten z tymi ledami w zderzaku stoi na pewno od zeszłego roku, srebrny może być swieży - myślę, że parę dat ustalisz z dokumentów.

Wg nie gazu nie da się usunąć bez śladów - kolektor wymieni - ok, a wiązki? A dziury w nadwoziu po rurach z butli?
Poczekaj - te auta się pojawiają, szczególni jeśłi masz do wydania 50 tysi to operujesz w zakresie aut, które nie znikaja jakoś strasznie szybko.
Pamiętam historię Kb1 z wielkopolski - srebrna, ponoc miała 50 tyś przebieg, gośc zaczynał od 55 tysi, po roku było 43 do negocjacji. W tym wypadku czas jest dobrym doradcą bo handlarz mięknie choć wiadomo, że poniżej pewnej granicy nie zejdzie - zalezy ile zapłacił za auto.
v6
Odpowiedz
Ok. Jakbyś coś wypatrzył to daj znać.
A czasu za bardzo nie mam bo nie mam samochodu Uśmiech
Poprzedni sprzedałem bo miałem kupić od kolegi z forum inny który okazał się ...........powiedzmy niespełniającym moich oczekiwań Uśmiech
I tak zostałem bez niczego......
Odpowiedz
wiem, gdzie stoi KB2 za jakieś 11 tys ojro Uśmiech gdybyś był zainteresowany to daj znać na PW
v6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości