Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legend-y z Allegro i otomoto
Cytat:poniosło cie,dlatego szukasz od września .to w salonie kup nowy ,a nie

Z czym mnie poniosło? Każdy może sam sprawdzić, że przebieg jest skręcony na rządowej stronie. To nie jest mój wymysł. Starałem się jak najrzetelniej opisać to co zobaczyłem na miejscu.
Poniosło to pana sprzedającego który starał się mi wmówić że auto posiada system BLIS i że radar na masce pełni funkcję czujników parkowania, prawda panie artilegend?
Pomijam już fakt, że to podobno jedyna Honda Legend w Polsce z elektrycznie składanymi lusterkami jak twierdzi sprzedawca Duży uśmiech
Odpowiedz
Pan artilegend chyba sobie posty nabija zamiast coś konstruktywne powiedzieć. To co trza brać co jest na rynku? tzn. Przystanki, ulepy i inne śmieci?  Bo jak dobre to tylko  nowe w salonie?  Wiadomo każdy używany ma jakieś wady, Ale jak jeszcze sprzedający wali ściemę z przebiegiem, stanem i wyposażeniem to naprawdę trzeba być desperatem żeby wbijać się w coś takiego!
Odpowiedz
Nikt nie negował stanu auta. Legendy potrafią znosić duże przebiegi, jeśli wszystko jest robione na czas to przebieg powyżej 300 tys nie robi dla niego wrażenia, wiem bo takowego posiadam. Tylko w tym przypadku ktoś kręcił z przebiegiem tego auta skoro było 312 tys, później 308, a następnie 314 to w tym momencie ktoś coś kręcił, a na dodatek w treści ogłoszenia napisał 203 tys. i jest to wporządku ?? mi się wydaję, że nie. Uśmiech z niektórymi wadami jako auto używane trzeba się liczyć, ale nie celowego wprowadzania kupującego w błąd.
Odpowiedz
Dokładnie moja K9 jak ją kupowałem miała ponad 360000 km tylko ja o tym wiedziałem!  Miała też kilka niedociągnięć ,Ale też o tym wiedziałem,  cena też była ok.  I w takim przypadku można auto brać ! Inna sprawa kiedy sprzedający kłamie na każdym kroku! Wtedy to już jest mina!
Odpowiedz
Jak widać każde auto ma swojego klienta i tyle Uśmiech
Odpowiedz
(01-27-2018, 7:37 )Rzymek napisał(a): Pan artilegend chyba sobie posty nabija zamiast coś konstruktywne powiedzieć. To co trza brać co jest na rynku? tzn. Przystanki, ulepy i inne śmieci?  Bo jak dobre to tylko  nowe w salonie?  Wiadomo każdy używany ma jakieś wady, Ale jak jeszcze sprzedający wali ściemę z przebiegiem, stanem i wyposażeniem to naprawdę trzeba być desperatem żeby wbijać się w coś takiego!

desperat to ty jestes pisząc takie coś
Odpowiedz
(01-27-2018, 7:17 )dudi_virus napisał(a):
Cytat:poniosło cie,dlatego szukasz od września .to w salonie kup nowy ,a nie

Z czym mnie poniosło? Każdy może sam sprawdzić, że przebieg jest skręcony na rządowej stronie. To nie jest mój wymysł. Starałem się jak najrzetelniej opisać to co zobaczyłem na miejscu.
Poniosło to pana sprzedającego który starał się mi wmówić że auto posiada system BLIS i że radar na masce pełni funkcję czujników parkowania, prawda panie artilegend?
Pomijam już fakt, że to podobno jedyna Honda Legend w Polsce z elektrycznie składanymi lusterkami jak twierdzi sprzedawca Duży uśmiech

co w tym śmiesznego że żałosny jestes i szukasz legenda od wrzesnia,śmieszny jestes pajacu
Odpowiedz
Uzytkownik artilegend to chyba pan Mirek sprzedawca i zaczyna od srania sie do wszystkich. Przyszly zakup chyba nie powoduje u niego pozytywnych emocjiUśmiech
Odpowiedz
(01-27-2018, 22:05 )artilegend napisał(a):
(01-27-2018, 7:17 )dudi_virus napisał(a):
Cytat:poniosło cie,dlatego szukasz od września .to w salonie kup nowy ,a nie

Z czym mnie poniosło? Każdy może sam sprawdzić, że przebieg jest skręcony na rządowej stronie. To nie jest mój wymysł. Starałem się jak najrzetelniej opisać to co zobaczyłem na miejscu.
Poniosło to pana sprzedającego który starał się mi wmówić że auto posiada system BLIS i że radar na masce pełni funkcję czujników parkowania, prawda panie artilegend?
Pomijam już fakt, że to podobno jedyna Honda Legend w Polsce z elektrycznie składanymi lusterkami jak twierdzi sprzedawca Duży uśmiech

co w tym śmiesznego że żałosny jestes i szukasz legenda od wrzesnia,śmieszny jestes pajacu

artilegend przyhamuj trochę bajerę na co te epitety.
Odpowiedz
(01-27-2018, 22:39 )Peter napisał(a):
(01-27-2018, 22:05 )artilegend napisał(a):
(01-27-2018, 7:17 )dudi_virus napisał(a):
Cytat:poniosło cie,dlatego szukasz od września .to w salonie kup nowy ,a nie

Z czym mnie poniosło? Każdy może sam sprawdzić, że przebieg jest skręcony na rządowej stronie. To nie jest mój wymysł. Starałem się jak najrzetelniej opisać to co zobaczyłem na miejscu.
Poniosło to pana sprzedającego który starał się mi wmówić że auto posiada system BLIS i że radar na masce pełni funkcję czujników parkowania, prawda panie artilegend?
Pomijam już fakt, że to podobno jedyna Honda Legend w Polsce z elektrycznie składanymi lusterkami jak twierdzi sprzedawca Duży uśmiech

co w tym śmiesznego że żałosny jestes i szukasz legenda od wrzesnia,śmieszny jestes pajacu

artilegend przyhamuj trochę bajerę na co te epitety.
bajera bajerą ale nie pozwole sobie jak ktos frana pali itd...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości