Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legend G2 - historia modelu.
#11
O ile mam sprawdzoną wiedze to w Coupe w ogólnie nie występowała elektryka tylnej kanapy, nawet w JDM.

Były zestawy Nokii i przypuszczam, że montowali to dilerzy jako opcja bo w angliku miałem taki zestaw, zatem był moment, aby się mu przyjrzeć, wiązki, prowadzenie kabli było na dokładkę. Podobniez phoneholder wkrętami mocowany do konsoli.

Mam nadzieję, że już za całkiem niedługo pochwalę się fotami kolektora dolotowego Type II :mrgreen:
v6
Odpowiedz
#12
chciałbym się dużo dowiedzieć o legendach...
na początek możecie mi napisać o co chodzi z tym oznaczeniem G6 G7 G8 jakaś inna buda? wyposażenie? silnik?
Odpowiedz
#13
Panowie a co myślicie by wstawić jakieś foty czym konkretnie różniły się każde wypusty?
Np ja mam 92r a mam kontrolkę ABS.
Odpowiedz
#14
(10-14-2016, 22:12 )Grzesiek84 napisał(a): Panowie a co myślicie by wstawić jakieś foty czym konkretnie różniły się każde wypusty?
Np ja mam 92r a mam kontrolkę ABS.

Witam
W mojej Coupé 92 również jest ABS kontrolka i sterowanie elektryczne fotelem pasażera przód-tył.
Odpowiedz
#15
(04-09-2017, 20:32 )Gapa_73 napisał(a):
(10-14-2016, 22:12 )Grzesiek84 napisał(a): Panowie a co myślicie by wstawić jakieś foty czym konkretnie różniły się każde wypusty?
Np ja mam  92r a mam kontrolkę ABS.

Witam
W mojej Coupé 92 również jest ABS kontrolka i sterowanie elektryczne fotelem pasażera przód-tył.

A znasz na 100% historię swoje auta?
Moż poprzedni właściciel wstawił fotel z polifta.
A kontrolki ABS nie możesz mieć, bo w Hondzie jest kontrolka ALB.
System ten montowany jest od roku 1991 więc jak najbardziej ta kontrolka jest w przed i polifcie.
Odpowiedz
#16
Peter, tym razem akurat nie masz racji. W wersji poliftowej ALB został zamieniony na ABS. Miałem przez chwilę w swojej KA8 zegary z polifta i tak to wyglądało:
[Obrazek: vzfdboB.jpg]
Odpowiedz
#17
KOntrolka kontrolką. ALB funkcjonuje jako nazewnictwo użytkowe w zasobach Hondy. A zegary to miałeś z pół polifta ;-) Pełny polift ma TCS.
v6
Odpowiedz
#18
macieju ale kolega pisze o modelu z roku 1992.
Odpowiedz
#19
Tarcza obrotomierza była tutaj zastąpiona wersją półliftową Uśmiech
Peter, wiem że chodzi o model 92, jednak moja adnotacja jest odnośnie tego co napisałeś:
[/quote]
A kontrolki ABS nie możesz mieć, bo w Hondzie jest kontrolka ALB.
System ten montowany jest od roku 1991 więc jak najbardziej ta kontrolka jest w przed i polifcie.
[/quote]
W pół lifcie i w po lifcie jest ABS
Odpowiedz
#20
Panowie jak wspominałem moja Coupe jest z 92 roku i mam kontrolkę ABS - przed półliftem + jeszcze inna tarcza obrotomierza niż ta na zdjęciu powyżej.
Fotel pasażera też moim zdaniem oryginał nie przekładany. Po stopniu zniszczenia skóry przed reanimacją - wszystkie z jednego modelu i nie bardzo wierzę że ktoś przekładał fotel i dokładał elektrykę dla tej funkcji tym bardziej dla pasażera.

Chciałem fotki dołączyć tylko nie bardzo wiem jak.
pozdr.

Proszę o podpowiedź jak
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości