Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Renowacja chromu grill :)
#1
       
Nie pokazywałem wcześniej gdyż czekałem na efekt trwałości po zimie, ale na 1,5h prac ręcznych myślę że efekt zadowalający Uśmiech
Na fotkach pokazałem efekt przed i po i nic nie odłazi dalej jest pięknie heh.

Potrzebujemy rolkę foli aluminiowej powielona od razu klejem, mocnym klejem 3 rodzaje papieru wodnego i trochę wyobraźni i chęci Uśmiech

oczywiście można się jeszcze lepiej przyłożyć ale robiłem na próbę spodziewając się, że odpadnie trzeba będzie metalizację robić natryskowo , a tu trzyma prawie rok Uśmiech


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#2
Witam i jak Ty to zrobiłeś?Przykleiłeś folię do kanapek czy coś innego?i jak to się robi?
Odpowiedz
#3
Feel tech na Facebook robia oryginalnym chromem i tanio! Nie warto sie bawić w oklejanie .
Odpowiedz
#4
(03-27-2018, 18:04 )dariusz2880 napisał(a): Feel tech na Facebook robia oryginalnym chromem i tanio! Nie warto sie bawić w oklejanie .

A jakiś konkretny namiar na nich? Strona, FB? Bo szukanie w Googlu "feel tech" znajduje wszystko inne.
Odpowiedz
#5
Napisałem wyraźnie na Facebook tylko sa .
Odpowiedz
#6
(03-27-2018, 21:29 )takibartek napisał(a):
(03-27-2018, 18:04 )dariusz2880 napisał(a): Feel tech na Facebook robia oryginalnym chromem i tanio! Nie warto sie bawić w oklejanie .

A jakiś konkretny namiar na nich? Strona, FB? Bo szukanie w Googlu "feel tech" znajduje wszystko inne.

Adres telefon ?
Odpowiedz
#7
Wpisz w wyszukiwarke Feel Chrom Zelow
Odpowiedz
#8
Dokładnie
Odpowiedz
#9
Jak zdjac te elementy tam sa tylko spinki czy szukac jeszcze jakis srob? By zrobilbym przod i jedna z tylu listwe. Przy okazji czy ktos probowal renowacji plastiku znaczka hondy od frontu - tego przezroczystego jest stasznie zajechany. Zeby go moze na np. Suszarce odkleic i wyczyscic od wewnatrz. Tylko tam ten radar chyba jest :/
Odpowiedz
#10
(04-13-2018, 5:54 )MAciekS napisał(a): Jak zdjac te elementy tam sa tylko spinki czy szukac jeszcze jakis srob? By zrobilbym przod i jedna z tylu listwe. Przy okazji czy ktos probowal renowacji plastiku znaczka hondy od frontu - tego przezroczystego jest stasznie zajechany. Zeby go moze na np. Suszarce odkleic i wyczyscic od wewnatrz. Tylko tam ten radar chyba jest :/

Musisz zdjąć atrapę gdyż te listewki są przykręcane od wewnątrz wkrętami.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości