Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vip Legend ka9 - new history
#11
    Szybka fotka na zapowiedź sezonu 2019 Uśmiech auto powoli zaczyna wyglądać. 
Rozrząd i płyny zmienione, przednie opony wróciły do pierwotnego rozmiaru tj. 225/30/20 oraz wpadła przednia lotka zderzaka. Dzisiaj auto znowu zaczęło mi się  podoba. Przejażdżka popołudniowa po mieście i dziesiątki ludzi w których Legend wzbudza chęć obrócenia się gdy go mija - bezcenne  Ninja . Została jedynie pełna korekta lakieru, pranie środka oraz przednie zawieszenie i auto jest w pełni gotowe na sezon.
Odpowiedz
#12
Dobrze jest z tą dokładką. Masz u mnie dodatkowe punkty respektu za usunięcie tablicy  Diabeł . Planujesz jechać w tym roku na Japfest?
Odpowiedz
#13
Oczywiście Japfest jest dla mnie co roku impreza obowiązkowa, 3 lata jeździłem bordowym Civiciem i można było go zobaczyć na 1/4 mili, rok temu Legend i w tym roku też będzie Legend. Niestety było dużo problemu z idealnym dopasowanie dokładki, niby ABS ale niestety nie obyło się bez wkrętów które dołożyły trochę pracy żeby wyglądało to estetycznie, wszystkie kleje się poddawały. Jeżeli boki i środek były dopasowane to przy halogenach odstawało na centymetr. Tablicy nie wożę bo zasłaniam się Ustawą ministra infrastruktury gdzie jest napisane że z przodu pojazdu tablica ma być widoczna, a  z tylu  pojazdu musi być umieszczona w miejscu fabrycznym. A ja z przodu takiego nie mam Duży uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości