Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uszkodzona KA7 koło Lublina
#1
Cześć,

Trafiłem na ogłoszenie z KA7 w, na pierwszy rzut oka, bardzo dobrym stanie wizualnym, ale z uszkodzoną skrzynią i problemem ze szczelnością zaworów.

https://www.otomoto.pl/oferta/honda-lege...ED4bN.html

Wydaje mi się, że samochód z tych lat łatwiej doprowadzić do dobrego stanu mechanicznie niż blacharsko i powinna być to dobra baza. Mam tylko problem z logistyką. Jeżeli kupię ten samochód, będę musiał zabrać go lawetą, bo nie ma PT. Ale nie ma sensu parkować go na podwórku, bo sam bez kanału skrzyni nie naprawię, więc chciałbym od razu zawieźć go do specjalisty.

Czy ktoś z forumowiczów może polecić jakiś warsztat, gdzie mógłbym wstawić Legendę i odebrać jeżdżącą, a najlepiej też od razu ze zrobionym przeglądem? Ja jestem z Mazowsza, dokładniej powiat wołomiński, więc w grę wchodzi wszystko od Lublina po Wołomin.

Chyba że ktoś zna ten samochód i odradza zakup, albo ma doświadczenia z remontem skrzyni/silnika i nie poleca się w to pakować, choćby ze względu na budżet.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Za tania, jesli jestes bogaty, to kup, jesli nie, to wg przyslowia "biednego nie stac na oszczedzanie" odpusc. Przy normalnej eksploatacji skrzynia nie powinna kleknac po 300 tys, odnosnie silnika gdyby to byly tylko uszczelniacze zaworowe to niby ok, ale kto to tak naprawde wie. Gosc w ogloszeniu pisze o tym, ze czesci sa nadal do zdobycia, no coz, moze ma jakies niezle zrodla, ale niektorych, nietypowych czesci nie ma juz nawet do KA9, a co dopiero do KA7.
Jeszcze a propos remontu skrzynii, pytalem kiedys w "topowych" serwisach automatow w okolicy Krakowa o skrzynie bodajze do KA9 i wszedzie odpowiedz byla taka,ze nie znaja jej, bo nigdy nie robili.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości