Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka problemów
#1
Witam wszystkich użytkowników ! jestem nowym posiadaczem Hondy legend z rocznika 1998. Mam kilka problemów z moją hondą a mianowicie : nie działa mechanizm otwierania tylnej szyby dokładnie prawej nie mam pojęcia od czego zacząć sprawdzanie . Z przedniego spryskiwacza reflektorów wydobywają sie bańki nie wiem czy to może być przyczyną ale sprzedający wspominał coś o trójniku który był zepsuty i go wyciągnął i jakoś podłączył , oba spryskiwacze działają . Kolejnym problemem jest brak podświetlenia lusterek tez nie działają. Jeszcze proszę o kilka rad dotyczących części eksploatacyjnych, po zakupie wymieniłem tylne racze i klocki ( przód był ok ) oraz zregenerowałem tylne zaciski bo tłoczki były trochę skorodowane i jeden sie nie chował, zmieniłem olej oraz filtr oleju i powietrza. Z rzeczy które zamierzam zrobić to wymiana końcówek drążków kierowniczych i zmiana oleju skrzyni begów wraz z filtrem . Oto pytanie co jeszcze należało by zmienić z takich części i na co zwrócić uwagę ? I wiem że od 2,5 roku na pewno nie był zmieniany rozrząd czy warto go zmieniać i jak sprawdzić i po czym poznać że już czas na zmianę . Wszystkie rzeczy będę robił sam. I pytanie odnoścnie zawieszenia : gdzie mogę kupić te tuleje gumowo-metalowe do zachacza przedniego ? Zwracam sie do was z prośbą o pomoc bo jest to moja pierwsza honda , i nie chce rozbierać pół samochodu a później okaże sie że to jakaś mała pierdoła .
Pozdrawiam !
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Kilka problemów - przez zuczek09 - 05-22-2010, 7:35
Re: Kilka problemów - przez marcin.gala - 05-24-2010, 6:56
Re: Kilka problemów - przez SiarA - 05-31-2010, 6:49

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości