Ankieta: NA lokalizację zlotu wybrałbym:
Bieszczady
7.14%
1 7.14%
Górny Śląsk
14.29%
2 14.29%
Łódź i okolice
57.14%
8 57.14%
Toruń-u Zibiego
7.14%
1 7.14%
Trójmiasto
14.29%
2 14.29%
Razem 14 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zlot 2012 - ogólnopolski-propozycje TERMIN-MIEJSCE
#1
rok 2012 mija szybko, i nieukrywam, że fajnie by było spotkać się choć na jednej imprezie Legendowej w roku. Na pewno charakter imprezy pozostały niezmienny- czyli dwudniowy.

Przedyskutujmy ewentualne miejsce i termin imprezy.

Podaję moje typy.

terminowo: weekend 6-7 październik, + jeszcze jest szansa na pogodę i uroki jesieni.

miejscówka, tu mam parę typów.

1)Bieszczady-ciekawe trasy, niezwykle malownicze jesienią, mogę załatwić noclegi w hotelu lub agroturystyce(+taki, że hotel od tego gospodarstwa jest położony nie dalej niż 2km, jest możliwy wybór kto gdzie chce spać.

2)Górny Śląsk- tu praktycznie bezograniczeń, mogę Was oprowadzić po aglomeracji, hoteli, noclegów i miejscówek jest tu wiele. Z jedzeniem problemu również nie będzie. Jest możliwość organizacji imprezy na terenie parku WPKiW zwanego również parkiem śląskim.

3)Łódź, zlot z 2010 pokazał, że to bardzo atrakcyjne miejsce... a jego znakomita lokalizacja praktycznie w centrum Polski ułatwia dojazd i daje przede wszystkim mniej więcej równe szanse na dojechanie do celu Oczko
Mam nadzieję, żę Piotr podchwyci temat

4)Toruń - u ZIbiego, miejscówka również sprawdzona, jest gdzie postawić auto, o warunkach imprezowych nie ma co mówić-rewelka Oczko

5)3 city-wersja hardkor dla niektórychOczko O + nie piszę, lista długa.


Liczę na Wasze zdanie i pomoc w dograniu miejsca i terminu.
v6
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Zlot 2012 - ogólnopolski-propozycje TERMIN-MIEJSCE - przez Legend95 - 08-12-2012, 22:46

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości