Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka pytań nowicjusza - LEGEND lift
#1
Witam.
Mam honde legend polifcie z 2003 roku.

Mam kilka problemów, z którymi nie mogę sobie poradzić.

1. Z czytanie błędów z komputera ECU- to ta kostka dwupinowa pod schowkiem ? Mierzyłem miernikiem to tam jest cały czas napięcie 10-12V.
Czyli jak podłącze diodę led to ona pewnie non stop będzie świeciła, więc nie pokaże mi który to błąd.

2.Przednie pasy bezpieczeństwa - od kierowcy jest tylko trochę zwinięty i nie chce się więcej rozwijać, od pasażera rozwija się cały ale nie chce się zwijać.

3. Czasami nieregularnie mi się zapala kontrolka na desce, SIDE AIR BAG na czerwono ale szybko gaśnie - wie ktoś o którą chodzi poduszkę ?

4.Spryskiwacze - rozumiem, że od reflektorów i od szyby jest jeden wspólny zbiornik i silniczek ?
Jak nacisnę przycisk od reflektorów, spryskują się ale spryskiwacze od szyby nie działają, zero odzewu.
Zaglądałem pod auto do tego zbiornika to wyleciała ta wtyczka z takim dziwnymi blaszkami - włożyłem ją ale jest bez zmian.

5.Oleje - aktualnie w silniku mam 10w40 Castrola i chciałbym wymienić je niebawem.
Jaki polecacie dobry olej do silnika i skrzyni ? Wolę dołożyć i mieć dobry olej Uśmiech

Miło by było jak by ktoś pomógł Uśmiech

Pozdrawiam, Bartek.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Kilka pytań nowicjusza - LEGEND lift - przez bartek007x - 03-17-2014, 1:34
RE: Kilka pytań nowicjusza - LEGEND lift - przez sova - 09-29-2014, 17:40
RE: Kilka pytań nowicjusza - LEGEND lift - przez K278 - 09-29-2014, 17:56
RE: Kilka pytań nowicjusza - LEGEND lift - przez K278 - 09-22-2017, 20:44

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości