Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
troche o Car Audio w Legend
#1
No wiec chcąc cos zmienić by muzyka nie brzmiała jak w starej taxówce, krązy mi po głowie kilka pomysłów, ale w związku z tym potrzebuje troche waszej pomocy.

1.wiem ze ori radio w H obsługuje zmieniarke, którą u nas ktoś zwędził :roll: i jej ni ma. czy ktoś slyszał o czyms takim jak konwerter zmieniarki? podłączamy sie pod gniazdo zmieniarki w naszym radiu i mamy do dyspozycji USB, czytnik kart SD i mini jack. o takie coś ->
<!-- m --><a class="postlink" href="http://allegro.pl/item858216152_xcarlink_zmieniarka_sd_usb_honda_accord_civic_inne.html">http://allegro.pl/item858216152_xcarlin ... _inne.html</a><!-- m --> Zadziała to? co myslicie? niby Legend nie jest tam wymieniony, ale sa radio z epoki II gen, wiec trzeba z nimi pogadać, podesłać zdjęcie radia od tyłu, po wtyczce powinni wiedzieć czy to będzie pasowało.
2. czy ori radio ma jakies wyjścia na chinche? byłoby super gdyby ktos posiadał fotke radia od zaplecza Uśmiech a jeśli nie posiada to czy można podłączyć zwmacniacz po syglnale głośnikowym? bo tego jeszcze nie próbowałem :roll:
3. czy ktoś mi moze napisac jak wygląda obsługa zmieniarki przez seryjne radio? jakie guziczki ? bo jakoś nie widze tam osobnych guziczków, chyba ze cos trzeba kliknąć zeby radio zaczęło działać w trybie zmieniarka, tak jak to wygląda przy radio / kaseta (dynamiczne podświetlenie)
4. czy radio Honda / Acura sie różni zewnętrznie / wewnętrznie? albo chociaż samo podłączenie (kabelkologia)
Chcemy cos zrobić z grajdołkiem, równocześnie nie chcemy sie pozbywać seryjnego radia zeby załozyć zwykłe coś bo tam trzeba będzie kombinować z radiem, szufladkami zeby wypełnic luke pod nim, albo zakładać radio w miejsce popielniczki. chcemy zostawić seryjne radio do momentu uzbierania na jakieś 2 din, a na początek bez sensu kupować radio za kupe kasy, nie mając nawet jakiś sensownych głośników. dobra troche sie rozpisałem :mrgreen:

pozdrawiam Vic
[Obrazek: stopkam.jpg]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
troche o Car Audio w Legend - przez Victor i Abisal - 12-28-2009, 0:22
Re: troche o Car Audio w Legend - przez Peter - 12-28-2009, 7:03
Re: troche o Car Audio w Legend - przez Givan - 12-28-2009, 10:36
Re: troche o Car Audio w Legend - przez Legend95 - 12-29-2009, 3:01
Re: troche o Car Audio w Legend - przez Peter - 12-29-2009, 7:02
Re: troche o Car Audio w Legend - przez Legend95 - 12-29-2009, 9:13
Re: troche o Car Audio w Legend - przez Legend95 - 12-30-2009, 7:51

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości