Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Honda Legend KA9, 3.5 V6 19" & -40 ;)
#1
Model: KA9

Rok produkcji/pierwsza rejestracja: 1997
Przebieg: 447 000
Skrzynia: Automat
Który własciciel: 4
Kraj zakupu/pochodzenia: Polska, salon w Łodzi
Modyfikacje: Felgi 19"
Plany wzgledem pojazdu:tłuc bezawaryjnie kilometry Oczko



Miało być E38, ale padło na Legenda (zupełnym przypadkiem).


Modyfikacji brak. Najpierw staram się ją doprowadzić do zadbanej serii, później się zobaczy. Mam jeszcze KA8 w sedanie, do remontu w białej perle.

Jak ją kupiłem, to nie miała opon (teraz trochę żałuję, ze nie  nie kupiłem przy okazji większej felgi do niej + opony), cośtam stukało (gumy na stabilizatorze).

Na dzień dzisiejszy brakuje mi w niej w pełni sprawnego radia (jak się nagrzeje, to "pierdzi"), ale mam drugie już w zapasie. ABS oczywiście nie działa, pompa ABS buczy (mam już drugą), nie otwiera się szyba pasażera z tyłu i klima się nie załącza (jest szczelna i sprawna, ale nie chce działać z panelu - aktualnie jestem w trakcie reanimacji). A i gdzieś mi wycieka płyn do spryskiwaczy + słabo działają spryskiwacze.

Poza tym chyba wszystko działa.

Oczywiście bez rudej by się w Hondzie nie obyło, więc trzeba będzie w najbliższym czasie coś podziałać w tym kierunku.

Po kupnie oczywiście standard, czyli wymiana filtrów, płynów + rozrząd z pompą wody. No i wpadła nowa instalacja LPG.

Oto ona - (jak ją kupiłem, to znajomy powiedział, że teraz muszę dokupić spawarkę, którą będę woził w bagażniku Duży uśmiech)

[Obrazek: 30apeda7e555_t.jpg][Obrazek: xldooexnea93_t.jpg][Obrazek: shfpwyejtc0b_t.jpg]
[Obrazek: a7cmtei6jusn_t.jpg][Obrazek: efsjy5rv80yo_t.jpg][Obrazek: fvft5bk89vzq_t.jpg]

I przy okazji pytanie za 100pkt - czy nad kolumną kierownicy nie powinno być jakiegoś plastiku maskującego? Bo u mnie po odsunięciu kierownicy widać aż taką szparę;
[Obrazek: q6jxraumbmh7_t.jpg]

Pozdrawiam Uśmiech


Wiadomości w tym wątku
Honda Legend KA9, 3.5 V6 19" & -40 ;) - przez ziemniak - 06-04-2015, 20:55
RE: KA9 - czysta seria :) - przez Bonio86 - 06-04-2015, 21:32
RE: KA9 - czysta seria :) - przez ziemniak - 11-05-2015, 3:34

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości