Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
polifotwy Legend KA9 88-2004 Grudziądz
#1
Witam Serdecznie
Po prawie 10 letniej przerwie w posiadaniu Hondy ( byłem szczęsliwym posiadaczem Accorda Vgen)
postanowiłem kupić poliftową Legende KA9 /99-2004/ ale widze że jest bardzo mało ofert sprzedazy.
Szukam konkretnie czarnego auta z czarnym wnętrzem

Intryguje mnie jedno oglosznie – chciałbym Was poprosić o opinie
http://moto.gratka.pl/tresc/17785541.html
ogłoszenie jest chyba już długo a na otomoto jest jeszcze o tysiaka taniej

Gość z komisu telefonicznie powiedział ze to auto nie jest ich własnościa tylko ze jest w komisie,
- nie ma ksiazki serwisowej, podał mi vin i udało mi sie ustałić ze zostało sprzedane w Favoricie w Gdańsku – ale jako ze ten salon juz nie istnieje to nie moge sprawdzić historii serwisowej,
do tego powiedział ze właściciel jest z trójmiasta ( to dlaczego auto jest w komisie az w Grudziadzu ?)

na plus przemiawia ( sam jeszcze tego nie sprawdzałem) – że podobno auto ma na wszystkich elementach oryginalny lakier i oryginalne szyby i zadbane wnetrze , przebieg ok 200 tys tez jest nie duzy ( jakby był prawdziwy)
zakładam ze odrazu musze zrobić rozrząd, no i nie ukrywam że chciałbym go zagazować (czyli koszt ok 5 tys razem)
woałbym kupić auto od pasjonata marki a nei z komisu – co Wy sądzicie o tym egzemplarzu – a może Ktoś wie o sprzedaży jakiegoś ciekawszego ?
z góry dziekuje i pozdrawiam
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
polifotwy Legend KA9 88-2004 Grudziądz - przez jurkiel - 12-28-2015, 22:52

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości