Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
polifotwy Legend KA9 88-2004 Grudziądz
#6
Dziękuje za wszystkie odpowiedzi

nie patrze na najtańsze - patrze na WSZYSTKIE ale ogłoszeń jest tylko kilka i wszystkie w zakresie od 9,5 do 13,5, Jeden - najdroższy jest coś za 18 tys - i cena była by jak najbardziej do zaakceptowania ale ani kolor zewnętrzny ani środek mi sie nie podoba, poza stanem technicznym ( który jest bez wątpienia najważniejszy ) musi mi sie jeszcze podobać

odnośnie przebiegu w CEP'iku to wpisy są raptem od 2014 roku - licznik mogli przekręcić wcześniej.
W dzisiejszych czasach na "duze benzyny" trzeba pasjonatów takich jak my tu wszyscy jesteśmy ale nie ma co ukrywać ze jest nas niewielu ...

pomyślałem że moze Ktoś go z ciekawości oglądał bo prawda jest taka że obojętnie czy się zapłaci 12 tys czy 25tys
to i tak trzeba coś bedżie wsadzić (najważniejsze aby całość nie przekroczyła budżetu - w końcu ratujemy klasyki

a najlepszym przykłądem jest moj motocykl Hondy który kupiłem 2 lata temu- ma 25 lat i przebieg na liczniku 188 tyskm ( była taniaUśmiech - nie odpalany był przez 2 lata ( miał pękniętą miske olejową) po jej wymianie- praktycznie odrazu - pojechałem nim na 2 tyg wakacje i dojechałem do Albani -bez ani jednej awari - nawet oleju grama nie wzięła...
co Honda to Honda
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: polifotwy Legend KA9 88-2004 Grudziądz - przez jurkiel - 12-29-2015, 6:06

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości