Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kick-down - jak powinien działać?
#51
co do tej redukcji to masz z 4 na 3 .. i na hama wciskajac BLOKADE !! na 1 wbijesz Uśmiech ale to zapomnij ze pozbierasz skrzynie Uśmiech auto odrazu gwaltownie zachamuje silnikiem skrzynia sprzeglem wszystkim ... siostra mi wrzucila z d4 na d1 Duży uśmiech przy 30 km Język efekt jak bys przyj.. w drzewo Duży uśmiech zjebka moja wieksza Uśmiech ja jak dobrze sie doczytalem manuala od acury Uśmiech to d1 d2 d3 d4 ma przeznaczenie Uśmiech a wiec tak Uśmiech
D4- jazda normalna (zakres biegow 1-4 )
D3- jazda z wiedza ze bedziemy wyprzedzac np pod gorke Uśmiech albo sznur samochodow ( zakres biegow 1-3 predkosc do 200km na 3 biegu )
D2- pedal w podloge przy ruszaniu nic nie da Uśmiech skrzynia operuje Momentem obrotowym i zamyka i nie wrzuca na luz czyli napisali ze zjazd z gorki albo ruszanie na sniegu itp td... bardziej zastosowanie na gorskich drogach zeby wspomoc system hamowania
D1- tutaj napisali Holowanie auta Uśmiech uzycie mocy i momentu jednoczesnie i kreci do odciencia czyli ok 7000 obrotow
predkosc max zalecana nie przekraczac 4000 obrotow na holowaniu
ogolnie to zalecana jest jazda na D4 Uśmiech a klick down to jak to mowac przy wyprzedzaniu na wariata Uśmiech
Info moze zle przetlumaczylem ale ze manuala co znalazlem w aucie tak to wypisali Uśmiech wszelkie bledy mozliwe Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Kick-down - jak powinien działać? - przez Czeczen - 11-04-2009, 21:32
Re: Kick-down - jak powinien działać? - przez Peter - 11-04-2009, 23:48
Re: Kick-down - jak powinien działać? - przez Givan - 03-21-2010, 11:17
Re: Kick-down - jak powinien działać? - przez Givan - 03-24-2010, 20:16
Re: Kick-down - jak powinien działać? - przez Givan - 04-05-2010, 10:08
Re: Kick-down - jak powinien działać? - przez Szumki44 - 05-26-2010, 4:36

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości