Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legend 3.2 się grzeje i gotuje wodę
#1
A więc gdy kupiłem mojego legenda gościu mówił że się grzeje że niby jakiś czujnik, można nim było spokojnie jeździć przy chłodnej temperaturze(było wszystko OK). Ale gdy robiło się ciepło to robiło się nie ciekawie. A więc zabrałem się do roboty, wentylatory się nie załączał to zwarłem kable aby chodził cały czas aby zobaczyć czy może dlatego się grzeje(po tym było trochę lepiej). Myślałem że to termostat lecz ostatni po odkręceniu okazało się że go tam nie ma(pełen obieg wody cały czas), więc go kopiłem i założyłem. I w temperaturze takiej jaka teraz(bliska 0) jest też zaczyna gotować wodę. Tzn nawet na postoju (co prawda wywaliłem bezpiecznik od wentylatorów bo jakąś zware robiły jutro muszę oblukać) i tak się grzał i podczas krótkiej jazdy też. Jak się odkręci korek od zbiorniczka to leci bardzo dużo pary pod dużym ciśnieniem i gotuje wodę w tym zbiorniczku bo robi się pełny(może też źle jest odpowietrzony układ). A i jeszcze teraz jak jest ciemno to dobrze widać że jak się go odpali to na zimnym strasznie kopci na biało(jak temperatura wejdzie na optimum to też kopci ale trochę mniej oczywiście mowie na LPG na benzynie jak odpalam to też kopci później nie wiem jak jest). Mam nadzieje że nie jest to uszczelka pod głowicą, jakie mogą być objawy uszczelki? A i jeszcze nie ma ogrzewania u mnie wewnątrz(tzn mam zdemontowaną chłodnicę klimy) ale to nie powinna być tego wina wentylatory wieją tylko zimnym nawet jak jest ustawione na maksa ciepło. Sorki za tak długi referat ale problem jest i nie wiem jak sobie z nim poradzić.

POMÓŻCIE jakoś.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Legend 3.2 się grzeje i gotuje wodę - przez much@ - 10-19-2009, 3:23

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości