Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LEGEND 2005 IDEAŁ??? prośba o opinie
#11
(02-11-2017, 3:36 )MIETEP napisał(a):
(02-10-2017, 22:13 )YMIETEP napisał(a): Witam co sądzicie o tej hondzie ,jak dla mnie cena wysoka koła pastowane,z tego co się dowiedziałem to nadkola tylne były robione i klapa,chyba dosyc wczesnie jak na 2005 rok,nie ma książek z aso.proszę kolegów o komentarz.

https://www.otomoto.pl/oferta/honda-lege...db48db4703

Ja mam 2003r 88 tys przelotu i nie ma grama rdzy.  Nawet podwozie czyste. Lakier fabryczny.
Przelot duzy i styrany w srodku. Moj wyglada jak nowy przy tym. Srodek i lakier mam bez korekty zadnej. Sama pielegnacja



Czyli duże szanse ze jest to picówa pod klienta,jak romawiałem z gościem to mówił ze auto kupił dla ojca ale w międzyczasie znalazł sie lexus od rodziny a legend został ,szczerze nie za bardzo mi sie w to chce wierzyć tymbardzie ze facet handluje autami,Pozatym te opony sie świecą i mam wrażenie ze ciężko mu jest sie jej pozbyc.

Ciezko powiedziec, sa rozne sytuacje. Ja chcialbym dostac sporo wiecej niz cena tego egzemplarza ale tylko jesli moj upatrzony lexus bedzie na sprzedaz. To auto z ogloszenia juz nie bedzie youngtimerem bo jest za mocno zuzyte a za auto do jazdy na codzien nikt chyba tyle nie da.
Popros o vin, date pierwszej rej i sobie sprawdzisz przebieg na przegladach rej.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
LEGEND 2005 IDEAŁ??? prośba o opinie - przez MIETEP - 02-10-2017, 22:13
RE: LEGEND 2005 IDEAŁ??? prośba o opinie - przez johnson - 02-11-2017, 4:06

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości