Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legen KB1 vs Accord VII 2.4 vs konkurencja - dynamika
#2
Aleś się rozpisał Uśmiech.
Kilka lat temu też miałem podobny dylemat.
Ja zastanawiałem się nad Acco VIII gen. Miałem trochę inną "pozycją wyjściową" bo wtedy moją miłością była CG2 z 3.0 V6, a moi bracia "ujeżdżali" mocną E klasę i 7.
Umówiłem się w salonie na przejażdżkę nowym Acoo VIII. Może gdybym wcześniej nie miał wypaśnego CG2, z jasnymi skórami, z bardzo dobrze brzmiącą V6, ekstra audio, to może i zrobił by na mnie wrażenie, ale silnik, co prawda tylko 2.0, był bardzo mułowaty, wnętrze takie bardziej Civic' ove - generalnie byłem lekko rozczarowany.
KB1 to zupełnie inna klasa auta. Bije na głowę E klasę w kwestii komfortu i ilości miejsca w środku. Ma cudowny napęd na 4 koła, który pozwala ruszyć bez uślizgu nie malże w każdych warunkach. Ma zabudowanych mnóstwo systemów poprawiających bezpieczeństwo i komfort jazdy.
Czy silnik i skrzynia są mułowate? - mi wystarczy w zupełności.
Najlepiej podjedź na jazdę próbną do jakiegoś KB1 z ogłoszenia i spróbuj.
KB1 ma trochę wad - mały bagażnik, brak opuszczanej, tylnej kanapy, trudności w kupnie haka, bagażnika dachowego, ale niie zamieniłbym go na nic innego, no chyba że na nowego RLXa albo Lexa LS Uśmiech.

Może zgłoś się do "Zakupu kontrolowanego" to poujeżdżasz kilka samochodów. Sam kiedyś o tym myślałem.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Legen KB1 vs Accord VII 2.4 vs konkurencja - dynamika - przez AWIK - 05-21-2018, 19:33

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości